کد خبر : 2310
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴
-

امام جمعه بشرویه: انتخابات فرصت تبیین دستاوردهای نظام است.

امام جمعه بشرویه گفت: رسانه‌ها باید دستاوردهای انقلاب و نظام را با لطافت تمام منعکس کرده و با کار تمیز رسانه‌ای خطوط جریان نفاق و افکار لیبرالی را به مردم معرفی کنند.

حجت‌الاسلام سیدمحمد معلمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بشرویه به انتخابات پیش رو اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات این دوره از اهمیت بالایی برخوردار است و یقیناً مردم هم این بار با حضور پای صندوق ها مشت محکمی بر دهان منافقین داخلی و دشمنان خارجی خواهند زد.

وی افزود: رسانه‌ها باید دستاوردهای انقلاب و نظام را با لطافت تمام منعکس کنند و با کار تمیز رسانه‌ای خطوط جریان نفاق و افکار لیبرالی را به مردم معرفی کنند.

امام جمعه بشرویه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم تبیین درست مبانی انقلاب اسلامی عنوان داشت: اگر تبیین‌ها و روشنگری‌های صحیح صورت بگیرد منافقین و نفوذی‌هایی که خود را به اسم متدینین جا زده‌اند شناخته خواهند شد و باطن آن‌ها برای همگان افشا می‌شود، چراکه انتخابات فرصت خوبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام است.

معلمی تصریح کرد: مسئله حضور در انتخابات، بسیار مسئله مهم و حیاتی است و باید همه حواسشان باشد در این انتخابات گزینه اصلح را انتخاب کرده و آگاهانه رای بدهند.

وی با بیان اینکه مشارکت بالای مردم در این دوره از انتخابات دارای اهمیت ویژه‌ای می باشد، تصریح کرد: این‌که چه کسی را بر خودمان حاکم کنیم در اختیار خودمان است، بنابراین رای ندادن چیزی را عوض نکرده و مشکلی را حل نمی‌کند.عده‌ای از شرایط موجود ناامید هستند راه حل به وجود آمدن امید، حضور در پای صندوق و انتخاب آگاهانه است. نیامدن پای صندوق مشکلی را حل نخواهد کرد.

امام جمعه شهرستان بشرویه خطاب به مردم عنوان داشت: امید است مردم با حضور در پای صندوق‌های رای بار دیگر دشمنان و منافقین داخلی را ناامید و سرافکنده سازند.

انتهای پیام/۶۹۰۵۸/ب


انتهای پیام/
-برچسب ها :

ناموجود