کد خبر : 2314
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
-

حلوانی: ۴۸ پایگاه کمیته امداد در شهرستان بشرویه مستقر می شوند

پایگاه خبری-تحلیلی بشرویه نیوز – «حسن حلوانی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند اظهار داشت: کمیته امداد بشرویه جهت جمع آری فطریه و کفاره آمادگی دارند و در کمترین زمان ممکن فطریه های جمع آوری شده را به دست جامعه هدف خواهد رساند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بشرویه با بیان اینکه ۴۸ پایگاه در شهرستان بشرویه برای جمع آوری کفاره و فطریه مستقر می شوند، افزود: از این تعداد ۴۰ پایگاه به صورت ثابت در شهر و روستاهای بشرویه مستقر خواهند شد و ۸ پایگاه نیز سیار خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه زکات فطریه برای هر نفر ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است، ادامه داد: امسال کفاره غیرعمد برای هر روز چهار هزار و ۲۰۰ و کفاره عمد برای هر روز ۲۵۲هزار تومان معین شده است.

حلوانی بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا مردم نیکوکار شهرستان بشرویه می توانند کفاره غیرعمد خود را به شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۵۳۴۲ و کفاره عمد به شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۳۶۱۹ واریز کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بشرویه ادامه داد: برای واریز فطریه عام شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۸۸۰۱ و فطریه سادات شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۰۷۵ در نظر گرفته شده است.

وی در پایان با بیان اینکه سال گذشته ۱۲۱ میلیون تومان فطریه در بشرویه جمع آوری شد، افزود: از این میزان ۴۸ میلیون تومان فطریه عام و ۷۳ میلیون تومان فطریه سادات بوده است و در سال گذشته ۷۲ میلیون تومان کفاره غیرعمد و ۴۱۴هزار تومان کفاره عمد جمع آوری شده بود.

پایان پیام/۵۷۳


انتهای پیام/
- خبرگزاری شبستانبرچسب ها :

ناموجود