کد خبر : 2350
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
-

پیام تسلیت فرماندار بشرویه به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بشرویه نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری بشرویه؛ فرماندار بشرویه در پیامی سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

امام‌ خميني‌(ره)، يك‌ حقيقت‌ هميشه‌ زنده‌ است‌ ، نام‌ او پرچم‌ اين‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ اين‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ اين‌ انقلاب‌ است‌.

امام خمینی(ره)، ثابت کرد که اسلام زنده است و می تواند مبنای نظامی اجتماعی قرار گیرد. او افکار خفته جهان اسلام را بیدار کرد و اندیشه های اسلام ناب را در مسئله حکومت و نظام اسلامی به جهان و جهانیان معرفی کرد .

ما اکنون در قبال تدبیر و فداکاری های آن پیر فرزانه ناتوانیم اما این روزها فرصت خوبی برای اندیشیدن به آرمان های والا و اندیشه های عمیق آن ابرمرد تاریخ معاصر اسلام است و ما امروز باید تلاش کنیم تا غبار فراموشی بر اندیشه های امام ننشیند و نسل جوان بیش از همه از این تفکرات روشن آگاهی یابند.

اینجانب سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت گلگون کفنان فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران، بخصوص مردم متدیّن و انقلابی شهرستان بشرویه ، تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

علی شفیعی

فرماندار شهرستان بشرویه

۱۴ خرداد ۱۴۰۰

مطالب تصادفی پیشنهادی
هنر۵۰۰ ساله بشرویه احیا شد

انتهای پیام/
- روابط عمومی فرمانداری بشرویه