کد خبر : 2432
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
-

مسئولان به دور از حواشی برای مردم کار کنند

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی تصریح کرد: اگر از بنده نظر بخواهند مدیران بی‌حاشیه و پای کار مردم و دارای رابطه شفاف با انقلاب و ولایت را حمایت می‌کنم و اعتقادی به حذف سیاسی مسئولان ندارم.

نصیرایی افزود: در هر حال ممکن است برای انتصاب مدیران به عنوان نماینده مردم پیشنهاد بدهیم اما تاکیدی بر انجام نداریم و معتقد هستیم که حق آن دستگاه انتخاب مدیر همسو است.

وی از مسئولان خواست به دور از حواشی برای مردم کار کنند و جامعه نیز نباید اجازه دهد که اختلافات موجب عقب ماندگی شهرستان شود.

نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با بیان این که سر انقلاب و منافع مردم با هیچ کس معامله نمی‌کنیم و هر کس در مسیر انقلاب و خدمت به مردم باشد به طور یقین حمایت خواهد شد.

مردم بشرویه در پایان این مراسم سوالات و مطالبات خود را با نماینده مطرح کرده و حجت‌الاسلام نصیرایی نیز ضمن پاسخ به آنها گزارشی از وضعیت پیشرفت در حوزه‌های بهداشت و درمان؛ راه‌ها، راه‌آهن، خط انتقال آب خلیج فارس، کشاورزی و غیره ارائه داد.

به گزارش بشرویه نیوز به نقل از تسنیم نمایندگی بنیاد مسکن شهرستان بشرویه پس از سال‌ها و با پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همراهی مدیرکل بنیاد مسکن استان خراسان جنوبی به اداره مستقل ارتقا یافت.

Loading

مطالب تصادفی پیشنهادی
چرا مسئولین هراس دارند مطالبات مردم را بشنوند؟

انتهای پیام/
- تسنیم