کد خبر : 2436
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
-

مدیران جوان و خوش فکر انقلابی وارد میدان شوند

به گزارش بشرویه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از بشرویه، حجت‌الاسلام مجید نصیرایی شامگاه یکشنبه در دیدار با حجت‌الاسلام معلمی امام جمعه بشرویه ضمن عرض تبریک هفته بسیج فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام هفته‌های اخیر مجلس را برشمرد و گفت: رویکرد مدیران در کشور باید اصلاح شود و  مدیران جوان و خوش فکر انقلابی وارد میدان شوند.

این دیدار که به سنت همیشگی سفرهای حجت‌الاسلام نصیرایی با ائمه جمعه شهرها انجام شد، نماینده مردم ۴ شهر غرب استان خراسان جنوبی با تاکید بر همراهی با مردم افزود: وقتی من و شما وارد میدان مطالبه و گره‌گشایی مردم شویم، مردم دلگرم هستند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور مستمر رئیس جمهور در میان مردم گفت: علی‌رغم مسائل امنیتی و خطرات آن، وقتی رئیس دولت این چنین وارد میدان می‌شود و در میان مردم است حجت بر تمام مدیران در همه سطوح تمام است و برای برطرف کردن مشکلات مردم دیگر نباید شب و روز بشناسند.

در ادامه حجت‌الاسلام معلمی از توجه و تلاش‌های نماینده انقلابی شهرستان تقدیر کرد و خواستار پیگیری مستمر مطالبات شهرستان شد.

نصیرایی نماینده مردم شهرستان‌های بشرویه، فردوس، طبس و سرایان در مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر به شهرستان بشرویه با جمعی از دامداران بشرویه نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های بشرویه، فردوس، طبس و سرایان در مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن مشکلات دامداران و راه‌حل‌های پیشنهادی ایشان، در تماس تلفنی با دماوندی‌نژاد معاون تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی مشکلات دامداران را به وی منتقل کرد و از او خواست تا برای برطرف کردن آن اقدام کند.

دماوندی‌نژاد ضمن بیان خدا قوت به دامداران و تشکر از تلاش ایشان برای خودکفایی غذایی کشور گفت: تمام تلاش ما در وزارت جهاد کشاورزی در این است که از این گذرگاه سخت عبور کنیم.

وی تحریم و خشکسالی و تخصیص ارز را مهمترین عامل مشکلات دانست و در ادامه با بیان اینکه سهمیه‌های دام و طیور مشخص شده و در سامانه بازارگاه عرضه خواهد شد دستورات لازم برای خرید دام و تامین علوفه صادر کرد.

Loading

مطالب تصادفی پیشنهادی
۲۴ هزار و پانصدمین قطعه زمین در استان خراسان جنوبی واگذار شد

انتهای پیام/
- تسنیم