کد خبر : 2446
تاریخ انتشار : شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۲
-

زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاران در بشرویه فراهم شود

به گزارش بشرویه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم ،   جواد قناعت عصر امروز در شورای اداری شهرستان بشرویه با بیان اینکه پُست ها و مدیریتها باید بچرخد، اظهار داشت: در عرصه های مختلف افراد خُبره تر روی کار بیایند تا با توانمندی های بیشتر کارهای بهتر از قبل در هر نقطه از ایران انجام شود و شاهد پیشرفت و توسعه بیشتری باشیم.

وی با بیان اینکه بشرویه  کویر بکر و بی نظیری دارد همچنین قطب تولید طلای سفید است و این ظرفیت بسیار خوبی  است گفت:بشرویه به عنوان بهشت باستانی ایران و دهمین شهر تاریخی و خشت و گل ایران است و نمونه ای ویژه از معماری تیموری و صفوی  است.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه موقعیت خاص جغرافیایی بشرویه سبب شده که به چهار استان کشور متصل باشدادامه داد:باید زیرساخت ها در این شهرستان برای سرمایه گذار باید فراهم شود.

قناعت با اشاره به اینکه مردم ولی نعمت ما هستند و اگر ما در خدمتگزاری خوب عمل کنیم و رضایت مردم را داشته باشیم رضایت خدا را داشته و اعتماد مردم جذب می شود، ادامه داد:خاضعانه و خالصانه باید در خدمت مردم باشیم و همینطور در بشرویه ائمه جمعه شهرستان به عنوان پدر معنوی بشرویه و نماینده مردم در کنار فرماندار باشند.

وی افزود: در انتخاب مدیران ما مدیرانی انقلابی درد ولایی و ارزش و از جنس مردم و بدور از نگاه لیبرالی و دارای نگاه دینی و انقلابی داشته ایم‌  چرا که ما در حوزه اقتصاد در وضعیتی قرار داریم که باید در دوشیفت کار کنیم و برای خدمت به مردم فعالیت های شبانه روزی داشته باشیم.

قناعت با بیان اینکه فرماندار بشرویه باید توسعه متوازن شهرستان و نگاه کلان به توسعه را داشته باشد و از صاحبان خرد و اندیشه کمک بگیرد گفت:توسعه روستایی، شهری، فرهنگی اقتصادی و اجتماعی در یک کلام توسعه همه جانبه شهرستان جز با همدلی و هم افزایی و اتحاد و یکپارچگی و با حضور مسئولان مقتدر و پیگیر اتفاق می افتد‌.

وی تاکیدکرد: شهرستان بشرویه در  برخی شاخصه ها با جایگاه اصلی خود فاصله دارد که باید این فاصله در کوتاه ترین زمان ممکن کاهش پیداکند،چرا که  به فعلیت در آوردن پتانسیل ها و ظرفیت ها سبب ایجاد اشتغال و درآمد می شود که باید با پیگیری های مجدانه بهترین و بیشترین استفاده را از این ظرفیت ها داشت.

امام جمعه بشرویه هم  با اشاره به اینکه شهرستان بشرویه یک شهرستان فرهنگی است، گفت: باید در عرصه فرهنگ کارهای زیادی انجام شود چرا که دغدغه های فرهنگی در این شهرستان وجود دارد که باید رفع شوند.

حجت الاسلام معلمی گفت: با کمک دولت سیزدهم می توانیم دولت اسلامی را محقق کنیم و این موضوع راهی برای تحقق تمدن اسلامی است و با وحدت می توانیم مشکلات را حل کنیم.

وی بیان داشت :اخلاق اسلامی سرلوحه کار مدیران و مسئولان باشد، و همه ما تلاش می کنیم تا در کنار اقدامات نظام، دولت اسلامی را هم بهتر از قبل در بین جوامع پیاده کنیم تا در هر جا که مسلمانان این خدمات را لمس می کنند بوی اسلام را حس کنند.

نماینده مردم شهرستانهای  طبس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس هم گفت: از فرماندار جدید بشرویه نیز درخواست داریم تا با اتحاد و با خیال راحت و با استفاده از فرصت های ویژه و با مشورت کردن با بزرگان بشرویه به حل مشکلات این شهرستان بپردازد.

حجت الاسلام نصیرایی بیان اینکه برای پیش برد اهداف نظام باید با حرکت جهادی و نیت خیر در مسیر حرکت کنیم، افزود: در این راستا همه موانع از سر راه ها کنار می رود و وعده الهی در آسانی مشکلات محقق می شود.

وی گفت: اولویت های اصلی شهرستان بشرویه اتمام کارها و پروژه نیمه تمام این شهرستان یکی از اولویت ها است که نیازمند به اتحاد دارد تا به سرانجام برسند و خواستار هماهنگی بیشتر مدیران هستیم.

نصیرائی بیان کرد: از استاندار خراسان جنوبی درخواست داریم تا نگاه ویژه تری در جهت انتصابات مدیران استانی به خصوص خطه کویری بشرویه داشته باشند و از نخبه های علمی بهترین بهره را ببرند.

در این مراسم ” حسن علی زاده” به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان بشرویه  معرفی واز خدمات شفیعی قدردانی شد.

Loading

مطالب تصادفی پیشنهادی
آغاز برنامه های چهل و ششمین سفر نماینده مجلس با حضور در دفتر امام جمعه بشرویه

انتهای پیام/
- تسنیم