کد خبر : 2463
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸
-

اتمام عملیات روکش ماسه آسفالت سه‌راهی «بشرویه – دیهوک»

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه از اتمام عملیات روکش ماسه آسفالت در محور شریانی سه‌راهی بشرویه – دیهوک به طول ۶ کیلومتر خبرداد.

به گزارش خبرگزاری بشرویه نیوز به نقل از فارس ، محمد خیری، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه از اتمام عملیات روکش ماسه آسفالت به طول ۶ کیلومتر در محور شریانی سه‌راهی بشرویه به سمت دیهوک خبر داد.

وی بیان داشت: این پروژه به‌صورت پیمانی و در محدوده کیلومتر ۱۱ الی ۱۷ محور سه‌راهی بشرویه-دیهوک با با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی در خرداد ماه سال جاری توسط عوامل و ماشین‌آلات راهداری این اداره اجرایی شد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه تصریح کرد: محور شریانی سه راهی بشرویه به سمت دیهوک به‌علت حجم بالای تردد در محور و همچنین وجود ترک‌ها و رویه خسارت دیده نیاز به بهسازی داشت لذا طی سال گذشته ۱۱ کیلومتر آن عملیات روکش آسفالت از نوع اسلاری سیل و ماسه آسفالت انجام و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

خیری ارتقای وضعیت شبکه راه‌‌های مواصلاتی شهرستان را از اولویت‌های مهم این اداره عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به اعتبارات ابلاغی همه ساله و براساس اولویت‌بندی روکش محورهای مواصلاتی این شهرستان در دستور کار قرار دارد و با جدیت و تلاش همه همکاران راهداری برای رسیدن به سطح سرویس مناسب برای تردد کاربران جاده‌ای است.

وی یادآورشد: رسیدگی مناسب به راه‌های اصلی و فرعی و روستایی شهرستان نیازمند اعتبارات استانی بیشتر است که در کنار اعتبارات ملی قابلیت بهبود محورهای حوزه استحفاظی این اداره را فراهم می‌کند.

مطالب تصادفی پیشنهادی
اجرای طرح تولید قراردادی گوشت شتر در شهرستان بشرویه

انتهای پیام/
- فارس