کد خبر : 2657
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۴
-

توسعه بشرویه در دولت سیزدهم شروعی تازه پیدا کرد

استاندار خراسان جنوبی ‌با بیان اینکه توسعه بشرویه در دولت سیزدهم شروعی تازه پیدا کرد، گفت: بازدیدی از ایستگاه راه آهن بشرویه داشتیم که ‌متأسفانه تاکنون مغفول مانده است.

به گزارش بشرویه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم ، جواد قناعت عصر امروز درجریان سفربه شهرستان بشرویه و در بازدید از پروژه های عمرانی این شهر اظهار داشت: در هفته دولت پروژه‌های خوب، قابل توجه و زیرساختی مهمی در این شهرستان رقم خورده که برخی افتتاح شد و از روند اجرای برخی طرح‌ها هم بازدیدی داشتیم.

وی با اشاره به حضور شاملو، معاون عمران بنیاد مسکن کشور در شهرستان بشرویه گفت: آسفالت معابر هزار و ۸۳ روستای کشور به صورت متمرکز و همزمان با حضور وی در استان ما انجام شد که از این تعداد ۱۱۳ روستا مربوطه به خراسان جنوبی بود که نشان می‌دهد که مدیران ما در استان اقدام زیرساختی خوبی را پیگیری و اجرا کرده‌اند که این اقدامات جای تقدیر دارد.

استاندار خراسان جنوبی با تقدیر از رئیس بنیاد مسکن کشور و معاونان وی در خصوص توجه ویژه به خراسان جنوبی، اظهار داشت: در یک سال اخیر دولت سیزدهم هم شاهد کارهای جهشی و نو بازدید شتاب قابل توجه دراستان و کشور هستیم.

قناعت از افتتاح طرح گازرسانی به ۹ روستای شهرستان بشرویه گفت و تصریح کرد: بازدیدی از ایستگاه راه آهن بشرویه داشتیم که این ایستگاه ظرفیت بسیار خوبی دارد که متأسفانه تاکنون مغفول مانده و جا دارد کارهای جدیدی در این خصوص برنامه‌ریزی شود و مورد توجه مسئولان استانی و ملی قرار گیرد.

وی،افتتاح طرح هادی روستایی خداآفرید و بهره‌برداری از سازه آبخیزداری در حوزه غنی آباد به عنوان بزرگترین سازه آبخیزداری کشور را از دیگر اقدامات انجام شده در جریان سفر به بشرویه عنوان کرد.

استاندارخراسان جنوبی خاطرنشان کرد: بازدیدی از عملیات اجرایی باند دوم سه راهی بشرویه خواهیم داشت که در چند ماه قبل و در سفر قبلی بنده عملیات اجرایی آن آغاز شده و امروز بازدیدی از روند اجرای کار خواهیم داشت تا در ادامه اجرای این طرح مشکلی پیش نیاید.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: امروز با حضور استاندار خراسان جنوبی و نماینده مردم شهرستان‌های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در روستای خداآفرید به عنوان روستای نمونه طرح‌های هادی، بهره برداری از آسفالت معابر ۱۱۳ روستای خراسان جنوبی و هزار و ۸۳ روستای کشور انجام شد.

شاملو افزود: توافقی هم با استاندار خراسان جنوبی داشتیم که طی آن در هر شهرستان خراسان جنوبی، طرح بهسازی و گردشگری ۲ روستای شاخص گردشگری را با مشارکت استان و کمک‌های مرکز و محلی انجام دهیم تا زمینه‌ای برای توسعه گردشگری در منطقه شود.

مطالب تصادفی پیشنهادی
خواهر خواندگی بشرویه و قونیه زادگاه فروزانفر را جهانی می‌کند

انتهای پیام/
-