کد خبر : 2683
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 تیر 1401 - 21:51
-

۲۴ هزار و پانصدمین قطعه زمین در استان خراسان جنوبی واگذار شد

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: آیین واگذاری ۲۴ هزار و پانصدمین قطعه زمین در استان به نمایندگی در روستای حاجی آباد بشرویه برگزارشد.

به گزارش بشرویه نیوز به نقل از پیام خاوران علی اصغر آسمانی مقدم  گفت: در راستای رفع نیاز مسکن اقشار کم درآمد و با هدف بهبود و افزایش مسکن مقاوم، ۲۴ هزار و پانصدمین قطعه زمین در خراسان جنوبی، به نمایندگی در روستای حاجی آباد بشرویه واگذار گردید.

وی  قیمت بالای زمین و مسکن در شهرها بالاخص شهر بشرویه را هدف دیگر این اقدام برشمرد و از مردم خواست با توجه به شرایط ویژه واگذاری زمین و تسهیلات، از این موقعیت استفاده کنند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی نماینده مردم سرایان، فردوس، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی، مردم را  به استفاده از شرایط به وجود آمده و بهره مندی از خدمات بی نظیر بنیاد مسکن دعوت کرد.

وی دستگاه‌های متولی را به ارائه خدمات به روستای حاجی آباد و همکاری با بنیاد مسکن برای ایجاد یک الگوی معماری و شهرسازی مدرن و جدید ملزم کرد.

شایان ذکر است در این مراسم فرماندار، امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند که کلنگ احداث واحدهای مسکونی نیز در همین راستا به زمین زده شد.

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
فعالیت ۲۰ کمیته در کنگره سرداران و ۱۵۴ شهید بشرویه

انتهای پیام/
-