کد خبر : 2683
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۱
-

۲۴ هزار و پانصدمین قطعه زمین در استان خراسان جنوبی واگذار شد

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: آیین واگذاری ۲۴ هزار و پانصدمین قطعه زمین در استان به نمایندگی در روستای حاجی آباد بشرویه برگزارشد.

به گزارش بشرویه نیوز به نقل از پیام خاوران علی اصغر آسمانی مقدم  گفت: در راستای رفع نیاز مسکن اقشار کم درآمد و با هدف بهبود و افزایش مسکن مقاوم، ۲۴ هزار و پانصدمین قطعه زمین در خراسان جنوبی، به نمایندگی در روستای حاجی آباد بشرویه واگذار گردید.

وی  قیمت بالای زمین و مسکن در شهرها بالاخص شهر بشرویه را هدف دیگر این اقدام برشمرد و از مردم خواست با توجه به شرایط ویژه واگذاری زمین و تسهیلات، از این موقعیت استفاده کنند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی نماینده مردم سرایان، فردوس، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی، مردم را  به استفاده از شرایط به وجود آمده و بهره مندی از خدمات بی نظیر بنیاد مسکن دعوت کرد.

وی دستگاه‌های متولی را به ارائه خدمات به روستای حاجی آباد و همکاری با بنیاد مسکن برای ایجاد یک الگوی معماری و شهرسازی مدرن و جدید ملزم کرد.

شایان ذکر است در این مراسم فرماندار، امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند که کلنگ احداث واحدهای مسکونی نیز در همین راستا به زمین زده شد.

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
پروژه‌های ورزشی نیمه تمام بشرویه چشم انتظار تکمیل شدن

انتهای پیام/
-