کد خبر : 2767
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
-

نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز ؛ صبح امروز ۱۴ مهر ۱۴۰۱، سرهنگ طاهری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه در جلسه با خبرنگاران و اصحاب رسانه که به مناسبت هفته‌ی فراجا برگزار شده بود، از همکاری پر‌رنگ خبرنگاران تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت:

رسالت خبری، رسالت بسیار بزرگی است. خبرنگاران هم در سختی‌ها و مشکلات همواره در کنار پلیس بوده و همکاری خیلی خوبی داشته اند.وی تصریح کرد: ما افتخار داریم که خدمتگذار مردم هستیم و واقعا حمایت های خیلی خوبی هم از سوی مردم دیده ایم.همچنین در اتفاقات اخیر، مردم خودجوش جانانه و با اقتدار پای کار آمدند. مردم از پلیس و نظام حمایت کردند .ما مصمم هستیم که امنیت لازم را در شهرستان حفظ و به کمک مردم آن را ارتقا بدهیم.نگاه پلیس، نگاه مردمی است و تلاش شده در تمام امور رضایت مندی مردم به دنبال داشته باشیم که خدا را شکر تاکنون این اتفاق افتاده است.مردم سرمایه اجتماعی پلیس بوده اند و هستند و ثابت کرده اند که همیشه همراه بوده اند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه همدلی مردم و پلیس را مثال زدنی توصیف کرد و بیان داشت:

ما هم مطالبات مردم باید با جدیت مورد توجه قرار میدهیم و هم پاسخگو هستیم. نیروی انتظامی فعالیت های خود را در منظر مردم قرار داده است.ما نیروی‌های مسلح هیچگاه وارد جریان های سیاسی نشده ایم و هیچ وقت هم وارد نخواهیم شد.نیروهای مردمی و نیروهای مسلح این اجازه را نخواهند داد که برخی امنیت را خدشه دار کنند. به یقین دشمنان ما با نظام و ایران مشکل دارند

 

سرهنگ طاهری در پاسخ به این سوال  که « آیا موضوعی مرتبط با ناامنی های اخیر کشور در سطح بشرویه داشته ایم؟» گفت:سطح شهرستان بشرویه در امنیت کامل بوده و مورد خاصی نداشته ایم. در بدترین حالت ها و مشکلات مردم با همراهی همگی پای کار بوده و همراهی کرده اند.ما به مخلان نظم امنیت که با گرای غربی‌ها و دشمنان اقدام میکنند، اجازه نخواهیم داد امنیت جامعه ی ما خدشه دار بشود، حتی اگر به جایی برسیم که صدها بار جان‌مان را در این راه از دست بدهیم.

وی به بیانات اخیر فرمانده کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای اشاره کرد و گفت:

همه‌ی ما از اتفاقات اخیر متاثر شدیم. یقینا اگر این اتفاقات نبود اتفاقاتی درست میکردند که با حمایت برخی خواص و سلبریتی ها کشور را به آشوب و ناامنی بکشند، اما نتوانستند نقشه ی خود را به صورت کامل عملی کنند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه از مردم شریف شهرستان بشرویه خواست در صورت وجود هرگونه پیشنهاد، تشکر و انتقاد از طریق سامانه ۱۹۷ اقدام کنند و موارد مطرح شده به صورت فوریتی بررسی و نتیجه به تماس گیرنده ابلاغ خواهد شد.

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
توسعه بشرویه در دولت سیزدهم شروعی تازه پیدا کرد

انتهای پیام/
-