کد خبر : 2833
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۷
-

چرا مسئولین هراس دارند مطالبات مردم را بشنوند؟

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز ؛ نمازجمعه ی این هفته ۲۲ مهر ۱۴۰۱ با حضور اقشار مختلف مردمی در محل مسجد جامع بشرویه برگزار شد .

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا زارعی امام جمعه شهر بشرویه در خطبه های نمازجمعه به حضور دکتر علی‌اصغر شالبافیان حسین‌آبادی معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در بشرویه اشاره کرد و گفت:آداب و رسوم حضور مسئولین اگر بلد نیستند من اینجا عرض کنم دفتر و نهاد امامت جمعه مرجع و ملجا مردم است.اگر قرار است مسئولی در این شهرستان حضور پیدا کند اقتضا میکند در جای ما حضور پیدا کند نترسد، کم کاری زیاد بوده مطالبات مردمی هم زیاد است نباید از مطالبات مردم بترسند بیایند ما به آنها بگوییم مشکلات مردم این شهرستان چیست!چه دردهایی در این شهرستان داریم.

وی تصریح کرد: چرا بعضی از مسئولین و مدیرکل های ما ترس و هراس دارند مطالبات مردم را گوش بدهند. حق مردم نیست مطالبات مردم را بشنوید؟

 امام جمعه ی مردمی بشرویه از عدم برنامه ریزی درست سفر معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی انتقاد تندی کرد و بیان داشت ؛بله این مسئولی که شما را همراهی میکند از گل و بلبل و خوبی های این شهرستان میگوید قطعا از کمبود ها نخواهد گفت، ادب اقتضا میکند هر مسئولی که آمد اول حضورش در نهاد امامت جمعه باشد، مطالبات مردمی را گوش بدهد بداند در این شهر چه خبر است .

 وی گفت:این دولت شعارش مردمی و مکتبی بودن است شما باید در نمازجماعت حضور داشته باشید،در بین مردم حضور داشته باشید هم برای خودتان مایه ی خیر و برکت است و هم برای مردم ،شما که از رئیس جمهور بالاتر نیستید؛ ما از مسئولین شهرستانی این خواهش را داریم که آداب حضور مسئولین استانی و شهرستانی را یاد بگیرند.

امام جمعه ی بشرویه خاطر نشان کرد:پایگاه ما پایگاه مردمی است و وابسته به دولت نیستیم یکی از مطالبات مردم بحث همین گردشگری است که اشتغال پایداری را هم ایجاد میکند

 وی با حمایت از صنعت گردشگری بیان داشت: ما مخالف کردشگری نیستیم و حمایت میکنیم، اما اگر مباحث گردشگری به نحو صحیحی مدیریت نشود نه تنها به حال مردم سودی ندارد بلکه منشا خیلی از معضلات میشود. این مردم غیرت دارند.

 حجت الاسلام والمسلمین علیرضا زارعی گفت:

آقایانی که مسئول گردشگری هستند اجازه ندهند که هر گردشگری هر طور و به هر نحوی خواست وارد شهر بشود .

 گفتنی است امروز دکتر علی‌اصغر شالبافیان حسین‌آبادی معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به شهرستان بشرویه سفر کرد، که در این سفر حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مهندس علیزاده فرماندار بشرویه، اعضا و شورای اسلامی شهر و شهرستان و مهندس سلیمانی رباطی رئیس میراث فرهنگی شهرستان بشرویه، معاون وزیر را همراهی میکردند .

مطالب تصادفی پیشنهادی
رنج مردم بشرویه از نابسامانی در ناوگان بین شهری

انتهای پیام/
-