کد خبر : 2849
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
-

برگزاری یادواره شهدای ارتش شهرستان بشرویه

سرهنگ حسنی با اشاره به وجود ۱۹ شهید والامقام ارتشی در شهرستان بشرویه گفت: برای اولین بار یادواره شهدای ارتش در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس همزمان با (۷ مهر) برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان ؛ سرهنگ مهدی حسنی اظهار داشت: دفاع مقدس یک دوران طلایی و باارزش برای نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود؛ دورانی که در آن ایثار، همدلی، شجاعت و وفاداری نمایان و پررنگ شده بود.

فرمانده سپاه بشرویه با بیان اینکه امنیت امروز را مدیون خون شهدای دوران دفاع مقدس هستیم، افزود: امیدواریم بتوانیم نسل های آینده را با فرهنگ و پیام های دوران دفاع مقدس آشنا سازیم تا بتوانند همچون شهدا برای سربلندی اسلام و انقلاب قدم بردارند.

وی با اشاره به لزوم بزرگداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد: به منظور بزرگداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطر شهدای گران قدر حدود ۱۶۰ برنامه و ۳۰ برنامه شاخص در شهرستان بشرویه در حال برگزاری است.

سرهنگ حسنی ادامه داد: از مهم ترین برنامه ها می توان به یادواره شهدای زن، شب شعر، محفل انس با قرآن، افتتاح پایگاه علمی، شب خاطره در مساجد و همایش نسل به نسل جهت ترویج سبک زندگی اسلامی در این شهرستان اشاره کرد.

فرمانده سپاه بشرویه در ادامه گفت: برگزاری اردوی جهادی خواهران، همایش زنان انقلابی، همایش ۴۰ سال مقاومت، مراسم روز سرباز، افتتاح پروژه های سازندگی، رزمایش کمک های مومنانه، بازسازی عملیات کربلای پنج، رونمایی از کتاب و برپایی موکب های عزاداری از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس است.

وی در پایان با اشاره به برگزاری یادواره شهدای ارتش بشرویه عنوان کرد: در شهرستان بشرویه ۱۹ شهید ارتشی وجود دارد و برای اولین بار یادواره شهدای ارتش روز پنجشنبه هفتم مهرماه برگزار خواهد شد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
یادواره خانگی شهدا در منزل سردار شهید احمدعبداله زاده مقدم برگزار شد

انتهای پیام/
-