کد خبر : 2877
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
-

آیین تحویل ۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان خانواده های تحت پوشش کمیته امداد بشرویه

 

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز؛ مراسم و آیین تحویل ۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بشرویه با حضور جمعی از مسئولین شهرستان تحویل متقاضیان شد.

حسن جلالیان رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بشرویه در گفتگو با خبرنگار بشرویه نیوز کمک خیران به نیازمندان را بسیار ارزشمند توصیف کرد و گفت: در سطح ملی ۱۷ هزار سری جهیزیه با کمک کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و خیران تامین شده و در اختیار نوعروسان نیازمند در سراسر کشور قرار می‌گیرد که در این نوبت ۲۰ سری جهیزیه به شهرستان اختصاص یافته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بشرویه تاکید کرد: جهیزیه اهدایی به جامعه هدف شامل پنج قلم کالای اساسی یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، جارو برقی و تلویزیون به ارزش حدود ۳۵ میلیون تومان می باشد که توسط بنیاد و مابقی توسط کمیته امداد و خیران تامین شد.

گفتنی است در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین زارعی امام جمعه شهرستان، پناهی معاون سیاسی امنیتی فرماندار، مهندس اسماعیلی اول رییس شورای اسلامی شهرستان، هادی مسئول دفتر نماینده مجلس، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان حضور داشتند.

خاطر نشان می سازد به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد کشور ؛ مراسم اهدای ۱۷ هزار سری جهیزیه به مددجویان با حضور آیت‌الله کازرونی، رئیس هیات امنا و سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، سیدپرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان، حجت‌الاسلام ابوترابی، امام جمعه تهران و مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران پنجشنبه هفته گذشته (۲۱ مهر ۱۴۰۱) برگزار شد که در این مراسم سیدپرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان با تقدیر از خدمات کمیته امداد به نیازمندان گفت: امسال برای سومین سال متوالی مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند برگزار می‌شود که بنیاد مستضعفان نیز با افتخار در این امر خیر مشارکت کرده است.

وی کمک به جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی را از ماموریت‌های بنیاد مستضعفان دانست و ادامه داد: نگاه نظام به محرومان با همکاری همه دستگاه‌های انقلابی و حمایتی محقق می‌شود.

بختیاری رئیس کمیته امداد کشور نیز تشکیل زندگی مشترک توحیدی را هدف ازدواج مومنانه دانست و تصریح کرد: امیدواریم تا پایان سال زوج جوان تحت حمایت امداد که منتظر دریافت جهیزیه باشد، نداشته باشیم.

 

 

 

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
پیام تبریک امام جمعه بشرویه به مدیر عامل و اعضای شرکت تعاونی اسلام در پی کسب رتبه برتر کشور

انتهای پیام/
- خبر اختصاصی