کد خبر : 2980
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۱
-

حجت الاسلام زارعی: بحث ورزش در شهرستان بشرویه بسیار مظلوم واقع شده است / هیچ برنامه ورزشی سالمی برای بانوان نداریم

نمازجمعه ی این هفته ۲۹ مهر ۱۴۰۱ با حضور اقشار مختلف مردمی در محل مسجد جامع بشرویه برگزار شد.

یکی مسائلی که در شهرستان بشرویه بسیار مظلوم واقع شده است بحث ورزش است؛ جوانان بسیار خوب، مردم بسیار غیرتمند، اما امروز وقتی که هیئت های ورزشی نزد ما می آیند و گزارشی از وضعیت اماکن ورزشی را ارائه می کنند، ما می بینیم که متاسفانه بی توجهی خیلی زیادی در این عرصه شده است؛ هم مطالبه جوانان و نوجوانان عزیز و هم ما به نمایندگی از مردم مطالبه داریم که به این مسئله توجه شود؛ ما اگر بخواهیم آسیب های اجتماعی در جامعه کاهش پیدا کند باید مباحث فرهنگی و ورزشی را تقویت کنیم.

 در شهرستان کارهایی انجام شده است اما به اندازه ای که باید جوابگوی نیازهای جوانان عزیز باشد، نشده است؛ در بحث بانوان نیز شرمنده هستیم زیرا ما هیچ برنامه ورزشی سالم برای بانوان مان نداریم. مسئولین اداره ورزش و جوانان باید به این مسئله توجه کنند.

 حجت الاسلام زارعی از دست اندرکاران و عوامل اجرای رزمایش میدانی آغازی بر پایان که در راستای برنامه‌های سومین کنگره سرداران و ۱۵۴ شهید شهرستان بشرویه در حال برگزاری است تقدیر و تشکر کرد و اجرای برنامه های فرهنگی را در مقابل توطئه ها، برنامه ها و جنگ رسانه‌ای دشمن موثر دانست.

 وی در پایان ضمن اشاره به سخنان خود در پی عدم حضور معاون وزیر گردشگری کشور به نهاد امامت جمعه شهرستان در نمازجمعه هفته گذشته، در این خصوص تصریح نمود: بعضی متاسفانه استفاده شخصی شان از صحبت ها این بوده است که در خطبه ها به نماینده و فرماندار حمله شده است؛ نه ما الحمدلله هم نماینده مان نماینده جوان، فعال و مومن انقلابی است و هم شخص فرماندارمان فرماندار جوان، مومن و انقلابی و پای کار است و ما هم وظیفه مان است که به این عزیزان و همه مسئولین کمک کنیم.

 حرف من این بود که نهاد امامت جمعه واسطه بین مردم و مسئولین است دفتر ما هر روز پذیرای اقشار مختلفی است که مشکلاتشان را بیان می کنند زیرا دسترسی به مسئولین کشوری و استانی را ندارند؛ ▫️حرف ما این بود که این آقایانی که می آیند، چند دقیقه بیایند تا مطالبات مردمی را گوش کنند و بفهمند که چه مشکلات، معضلات و آسیب‌هایی در این شهر است؛ خیلی نمیخواهد وقت بگذارند.

ما بحث دیدار مسئولین خیلی موردنظرمان نبوده و خدای نکرده اهانتی به نماینده مجلس، مسئولین و فرماندار شهرستان نبوده است ولی توقع مان اینست که آقایانی که از مراکز استان و کشور می آیند به خاطر شنیدن مطالبات مردم به دفتر امام جمعه مراجعه کنند.

 مطالبه ما این است و پای این مطالبه هم هستیم و کوتاه نخواهیم آمد که حق مردم عزیز بشرویه با تقدیم ۱۵۴ شهید به نظام و انقلاب و ایثارگران و جانبازان عزیز نادیده گرفته شود؛ حرف ما این بود، ولی بعضی ها متاسفانه برداشت های خوبی نداشتند و در فضای مجازی و حقیقی صحبت ما را به نفع خودشان مصادره کرده بودند.

گفتنی است جمعه هفته‌ی گذشته دکتر علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی و گردشگری به شهرستان بشرویه سفر کرده بود

ضمنا در پایان مراسم نمازجمعه این هفته از برگزیدگان و دوچرخه سواران شهرستان در تمام سنین تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/

خبرنگار : مجتبی آقایی | مسئول روابط عمومی نهاد امامت جمعه |

 

 

 

.

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
شهردار بشرویه به عنوان تنها شهردار فعال درساماندهی و مرمت بافت‌های تاریخی کشور تجلیل شد

انتهای پیام/
- تنظیم خبر: سوسن مقصودلونژاد