کد خبر : 2987
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۷
-

آغاز برنامه های چهل و ششمین سفر نماینده مجلس با حضور در دفتر امام جمعه بشرویه

حجت الاسلام نصیرایی در این جلسه ضمن آرزوی برای امام جمعه و مسئولین شهرستان، هدف از این سفر را بررسی و پیگیری مشکلات شهرستان عنوان کرد و افزود: این چهل و ششمین سفر است که دوره نمایندگی به صورت رسمی به شهرستان بشرویه دارم و بدین معناست که بطور میانگین هر ۱۲ روز یکبار در منطقه و حوزه انتخابیه حضور داشته ام.

نصیرایی با تاکید بر اینکه به دنبال حل مشکلات و مسائل شهرستان هستیم، اظهار داشت: متاسفانه مشکلات و کمبودهایی در سطوح مختلف ملی، استانی و منطقه ای وجود دارد که درصدد رفع آن هستیم که این سفرها برای تحقق این امر و مرتفع نمودن مشکلات است.

نماینده محترم مردم بشرویه در مجلس شورای اسلامی افزود: این هفته نیز میزبان مسئولین کشوری در حوزه صنعت و معدن در حوزه انتخابیه خواهیم بود که امیدواریم نتایج خوب و موثری به دنبال داشته باشد و مردم از برکات این سفر نیز بهره مند گردند.

در ادامه؛ حجت الاسلام زارعی امام جمعه شهرستان نیز ضمن خوش آمدگویی و خیرمقدم به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، این سفر را همچون سایر سفرها به فال نیک گرفت و بیان کرد: توفیق داشته ام در ۴ شهر و شهرستان دیگر خدمت کنم با شهرهای دیگری هم ارتباط داشته ام، کمتر مسئول و نماینده ای دیده ام که اینگونه برای حوزه انتخابیه و محل خدمتش وقت بگذارد و از این بابت قدردان زحمات و تلاش های نماینده محترم هستم.

وی با اشاره به موضوعی که هفته گذشته در باب عدم حضور معاون گردشگری در نهاد امامت جمعه و مصلی نمازجمعه در خطبه ها مطرح شد، گفت: امروز نیز در خطبه ها مجدد تاکید کردم که نهاد امامت جمعه واسطه بین مردم و مسئولین است، دفتر ما هر روز پذیرای اقشار مختلفی است که مشکلاتشان را بیان می کنند زیرا دسترسی به مسئولین کشوری و استانی را ندارند؛

حرف ما این بود که این آقایانی که می آیند، چند دقیقه بیایند تا مطالبات مردمی را گوش کنند و بفهمند که چه مشکلات، معضلات و آسیب‌هایی در این شهر است؛ خیلی نمیخواهد وقت بگذارند.

بعضی متاسفانه استفاده شخصی شان از صحبت ها این بوده است که در خطبه ها به نماینده و فرماندار حمله شده است؛ نه ما الحمدلله هم نماینده مان نماینده جوان، فعال و مومن انقلابی است و هم شخص فرماندارمان فرماندار جوان، مومن و انقلابی و پای کار است و ما هم وظیفه مان است که به این عزیزان و همه مسئولین کمک کنیم.

وی افزود: ما بحث دیدار مسئولین خیلی موردنظرمان نبوده و خدای نکرده اهانتی به نماینده مجلس، مسئولین و فرماندار شهرستان نبوده است ولی توقع مان اینست که آقایانی که از مراکز استان و کشور می آیند به خاطر شنیدن مطالبات مردم به دفتر امام جمعه مراجعه کنند.

در این جلسه که با حضور تعدادی از اعضای دفتر نماینده و ستاد نمازجمعه برگزار گردید؛ معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار و رئیس شورای اسلامی شهرستان نیز حضور داشتند.

گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی به منظور شرکت در نمایش میدانی آغازی بر پایان و پیگیری و بررسی مشکلات شهرستان در منطقه حضور یافته است؛ که این برنامه ها در سطح حوزه انتخابیه تا پایان هفته آتی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

خبرنگار: سوسن مقصودلونژاد

 

 

 

 

..

مطالب تصادفی پیشنهادی
اتمام عملیات روکش آسفالت محور «بشرویه- ارسک»

انتهای پیام/
-