کد خبر : 303
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸
-

بهره برداری از بیمارستان جدید بشرویه تا ۱۴۰۰

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، شهرستان بشرویه هم اکنون یک بیمارستان قدیمی و کوچک دارد که این بیمارستان جوابگوی نیاز جمعیت ۲۰ هزار نفری شهر بشرویه نیست و مردم خواستار راه اندازی بیمارستان جدید در این شهرستان هستند.
ساخت بیمارستان جدید از سال ۱۳۹۰ آغاز شد که تا سال ۹۵ تخصیص اعتبار داشت، اما از سال ۹۶ تا کنون با پیشرفت ۷۰ درصدی متوقف شد و نیمه تمام ماند.
فرماندار بشرویه یکی از مهمترین مطالبات مردم این شهرستان را راه اندازی بیمارستان جدید دانست و افزود: خوشبختانه با تأمین اعتبار در سال ۹۸ و ۹۹ و تخصیص ۱۴ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان، ساخت بیمارستان از سر گرفته شد.
به گفته شفیعی، آی سی یو، سی سی یو، دیالیز، سی تی اسکن، قلب، جراحی و اورژانس از جمله بخش‌های بیمارستان ۳۲ تختخوابی در حال ساخت بشرویه است که تاکنون ۹ میلیارد تومان برای ساخت آن هزینه شده است.
فرماندار بشرویه تاکید کرد: با تکمیل فضا و ساختمان، نیازمند تجهیزات هستیم که از اعتبارات استانی و ملی امکانات و تجهیزات مورد نیاز تأمین می‌شود.
استاندار خراسان‌جنوبی سال گذشته در سفر به شهرستان بشرویه از بیمارستان ۳۲ تختخوابی بشرویه بازدید کرد و دستور داد اعتبار باقیمانده برای تکمیل این بیمارستان از مسئولان ملی پیگیری و تخصیص داده شود.
در این بازدید گفته شد تکمیل این بیمارستان، ۱۲ میلیارد تومان نیاز دارد.
انتهای پیام / ط آ
مطالب تصادفی پیشنهادی
سی‌ تی‌ اسکن «بشرویه» به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

انتهای پیام/
-