کد خبر : 3170
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
-

دشمن به دنبال فاصله انداختن بین نسل جوان و دفاع مقدس است

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز «حسن علیزاده» فرماندار شهرستان بشرویه امروز (یکشنبه) در جلسه شورای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان بشرویه، اظهار داشت: جبهه استکبار در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی روی اعتقادات نسل جوان و نوجوان کار می‌کند لذا باید حواسمان را جمع کنیم.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر و فتنه‌های پی در پی دشمنان، گفت: در اغتشاشات اخیر عمده هنجارشکنی‌ها از سوی قشر نوجوان و جوان صورت گرفت که شناخت چندانی از دفاع مقدس و عظمت و شهامت رزمندگان هم‌سن خود در دوران جنگ تحمیلی ندارند.

فرماندار شهرستان بشرویه اضافه کرد: دشمن تمام سرمایه خود را در فتنه اخیر گذاشت و تمام قانون و مقررات را زیر پا گذاشت به امید اینکه کار نظام جمهوری اسلامی تمام است اما به امید خدا نظام جمهوری اسلامی از این فتنه هم عبور می‌کند.

علیزاده با تأکید بر اینکه باید با شیوه‌های جدید و نو با نسل جوان صحبت کنیم، عنوان کرد: باید به جوانان بها دهیم و در مسئولیت‌های اجتماعی از آنان استفاده کنیم چراکه یک جوان می‌خواهد به او بها داده شود.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس دشمن بزرگترين ضربه را از جانب جوانان غيور و با ايمان متحمل شد، خاطرنشان کرد: باید با برنامه‌ریزی صحیح و بسترسازی مناسب استعدادها و توانایی‌های جوانان را در مسیر پیشبرد اهداف متعالی نظام و پیشرفت ایران اسلامی قرار دهیم.

مطالب تصادفی پیشنهادی
برنامه های هفته دفاع مقدس 1402 در شهرستان بشرویه اعلام شد

انتهای پیام/
-