کد خبر : 3379
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
-
حجت الاسلام علیرضا زارعی:

مولفه های دفاع مقدس به خوبی تبیین نشده است

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز حجت الاسلام علیرضا زارعی یک‌شنبه (۸ آبان) در جلسه حفظ آثار و‌ نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان بشرویه اظهار داشت: جهاد تبیین یکی از موضوعات مهمی است که توجه و پرداختن به آن امروز بیش از گذشته احساس می شود.

امام جمعه بشرویه با بیان اینکه دفاع مقدس یکی از دوران طلایی و فراموش نشدنی ایران اسلامی است، افزود: اما متاسفانه ما به ابعاد مختلف دوران دفاع مقدس نپرداخته ایم و به بیان پیام ها و حقایق این دوران توجهی نکرده ایم.

 

وی با تاکید بر اینکه جنگ امروز جنگ روایت ها است، ادامه داد: اگر ما به روایت دستاوردها و پیام های دوران دفاع مقدس نپردازیم قطعا بدانید که دشمن، شجاعت مردم در دفاع مقدس را وارونه روایت خواهد کرد و هم اکنون هم دست به کار شده است.

حجت الاسلام زارعی گفت: متاسفانه مولفه های دفاع مقدس را نتوانستیم خوب تببیین کنیم و اکنون که ذهن جوانان ما پراز شبهات است نشان می دهد که دشمن کارکرده و خوراک مدنظر خود را به ذهن جوانان ما داده است.

 

حسن علیزاده فرماندار بشرویه نیز در این جلسه عنوان داشت: واقعیت این است که‌فاصله ای بین همه‌ما و نسل جدید افتاده و‌دشمن ازاین فاصله استفاده کرده است.

 

وی با بیان اینکه شخصیت جوانان و نوجوانان را باید شناخت و به آن ها بها داد، گفت: با نسل جدید با روش های نو و زبان های جدید باید سخن گفت و باید بدانیم اگر شبهاتی در زمینه‌های مختلف دارند مقصر ماهستیم که در تبیین کم گذاشته ایم.


انتهای پیام/
-برچسب ها :

ناموجود