کد خبر : 3427
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۶
-
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی:

لزوم استفاده از ظرفیت قرارگاه های نماز جمعه | جامعه نیازمند «آرامش مومنانه» است

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز حجت الاسلام و المسلمین «حامد شاهبیگی» صبح امروز (۲۳ آبان) در دیدار با امام جمعه و اعضای ستاد نمازجمعه شهرستان بشرویه با بیان اینکه جامعه نیازمند «آرامش مومنانه» است، گفت: قرارگاه نماز جمعه یکی از آن مراکز مهمی است که می تواند جواب تلاطم ها و نقشه های دشمن را بدهد و باید از این ظرفیت و گوهر در کنار کارهای هنرمندانه استفاده کنیم.

شاهبیگی افزود: در بحران هایی همانند اغتشاشات اخیر؛ ایمان ها، اراده ها و عزم ها مورد هجمه قرار می گیرد.

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی در ادامه بیان کرد: دشمن وقتی در جنگ سخت شکست می خورد به دنبال این می رود تا ایمان و باورها و اعتماد و آرامش را متزلزل کند.

وی با تاکید بر اینکه جامعه نیازمند آرامش مومنانه است، افزود: باید از طریق هر ابزاری آن طمانینه و ایمان قوی را در جامعه ایجاد کرد چرا که دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است و می گویند انتهای انقلاب چیزی وجود ندارد.

حجت الاسلام شاهبیگی با اشاره به خصوصیات نماز جمعه گفت: «ذکر» از مهم ترین خصوصیات نماز جمعه است و مقام معظم رهبری بر روی این موضوع بسیار اشاره کرده اند و این ذکر جمعی باعث تزریق آرامش به جامعه می شود.

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی عنوان داشت: قرارگاه نماز جمعه یکی از آن مراکز مهمی است که می تواند جواب تلاطم ها و نقشه های دشمن را بدهد و باید از این ظرفیت و گوهر در کنار کارهای هنرمندانه استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه ذهن نسل جوان ما امروز مورد هدف دشمن قرار دارد، افزود: نمی توان با روش های قدیمی جلوی دشمن ایستادگی کنیم و باید دغدغه ستاد نماز جمعه این باشد که با روش های جدید و به روز، جوانان و نوجوانان را به سمت نماز جمعه جذب کند.

حجت الاسلام شاهبیگی بیان کرد: این امانت را به نسل آینده تحویل دهید؛ مسیر روشن است و ضعف و وضعیت دشمن گواه بر این موضوع است.

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
مراسم ویژه سالگرد شهدای گرانقدر امنیت و غیرت در بشرویه برگزار میشود

انتهای پیام/
- خبرنگار: مجتبی آقایی / مسئول روابط عمومی نهاد امامت جمعه بشرویه