کد خبر : 3439
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱
-
فرماندار بشرویه خطاب به مدیران ادارات و دستگاهها:

لزوم بهره گیری از تمام ظرفیت های ادارات برای گرامیداشت هفته بسیج |

حسن علی زاده عصر دوشنبه (۲۳ آبان) در جلسه برنامه ریزی هفته بسیج در شهرستان بشرویه عنوان داشت: در آستانه فرارسیدن هفته بسیج قرار داریم، نیرویی که در تامین امنیت کشور حضور فعالی دارد.

فرماندار بشرویه به سالروز تشکیل بسیج اشاره کرد و افزود: یکی از حیاتی ترین وظایف بسیج حفظ امنیت کشور و مردم است که در جنگ اخیر ترکیبی دشمن، بسیج در کنار نیروی انتظامی خوش درخشید.

فرماندار بشرویه همچنین با اشاره به اهمیت پیروی و پشتیبانی از ولایت فقیه اظهار کرد: در روايات نيز تعبيرهای گوناگونی در بيان اهمّيّت حمایت از ولايت فقیه آمده است و در روايتی امام صادق (ع) می فرمایند که آگـاه بـاشـيـد اگـر شـخـصـی شـبـش را بـا نـمـاز و روزش را بـا روزه سـپـری كـنـد و هـمـه مـال خـود را در راه خـدا صـدقـه دهـد و پيوسته به زيارت خانه خدا برود ولی عارف به ولايت ولیّ خدا نباشد تا از او پيروی كند و انجام اعمالش به راهنمايی او (و تحت حاكميّت او) باشد، چـنـيـن كـسـی حـقّ دريـافـت پـاداشـی از خـدا را نـدارد و از اهل ايمان به شمار نمی آيد.

فرماندار شهرستان بشرویه در ادامه گفت: در شرایط کنونی جامعه مدیر اگر نتواند از مقام ولایت فقیه دفاع کند شایستگی حضور در مسند خود را ندارد.

علیزاده خطاب به تمامی مدیران ادارات گفت: تمام ظرفیت شهرستان بشرویه  اعم از نیروی انسانی و تجهیزات به طور کامل در اختیار برنامه های هفته بسیج و فضاسازی محیطی خواهد بود.

سرهنگ حسنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه نیز با اشاره به برنامه های هفته بسیج در شهرستان گفت: هفته بسیج قرار است از رشادت های بسیجیان و‌ از خدماتی که بسیج برای جهان اسلام داشته یاد کنیم.

مطالب تصادفی پیشنهادی
افتتاح طرح احداث کانال انتقال آب روستای عزیز آباد کرند

انتهای پیام/
- خبرنگار: سوسن مقصودلونژاد