کد خبر : 3489
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸
-
در نشست خبری فرمانده سپاه بشرویه با اصحاب رسانه عنوان شد:

بسیج پای کار مطالبات مردمی | بیش از ۱۴۰ برنامه با محوریت خدمت رسانی به مردم شهرستان بشرویه در هفته بسیج

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز سرهنگ پاسدار مهدی حسنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه در نشست خبری که بمناسبت هفته بسیج برگزار شد عنوان کرد:در هفته بسیج بیش از ۱۴۰ برنامه با شعار و هدف بسیج خادم مردم است در شهرستان بشرویه برگزار خواهد شد.

سرهنگ حسنی

 

سرهنگ مهدی حسنی همچنین در راستای خواسته های به حق مردم شهید پرور بشرویه  گفت:ما هم همگام با دولت انقلابی ۱۳ ام و در راس آن مدیران انقلابی آنچه از توان بسیج و مجموعه سپاه بربیاید دریغ نخواهیم کرد .

سرهنگ مهدی حسنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه با گرامی داشت یاد و شهدای عملیات تروریستی دیشب ایذه و اصفهان اظهار داشت:دشمن فکر کرده است که توانسته به وسیله‌ی فضای مجازی همه را علیه نظام گسیل کند اما در حقیقت، دشمن فضای غبارآلودی را به وجود آورد که برخی نتوانند مسائل را درست بشناسند .

وی‌ به افتخار آفرینی در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و بیان داشت:بسیج نشان داد پای غیرت انقلابی و مردمی ایستادگی کرد، به گواه تاریخ هر جنگی اتفاق افتاد یک قسمت از ایران جدا شد اما در هشت سال دفاع مقدس ذره ای از خاک ایران به دشمن ندادیم و سرافراز از این جنگ خارج شدیم

فرمانده ناحیه بسیج سپاه با تاکید بر اینکه هرجایی که نیاز به همت عمومی بود بسیج پای کار آمد و حضور پیدا کرد، عنوان داشت: به کوری چشم کسانی که نمیتوانند ثمره‌ی انقلاب را ببینند باید هفته‌ی بسیج امسال باشکوه تر برگزار گردد. تفکر بسیج در تمام دنیا غوغا کرده است که همه‌ی اینها نشان از این است که تفکر بسیج در تمام دنیا ریشه دوانده است. جوان و نوجوان ما امروز باید بداند که بسیج در کنار مردم است.

 

سرهنگ حسنی گفت: شعار امسال هفته بسیج«بسیج خدمتگذار ملت ایران» این یعنیما در کنار مردم هستیم و هر خواسته‌ی به حقی که دارند در کنار آنان خواهیم بود و پیگیری خواهیم کرد

وی به برنامه های هفته‌ی بسیج در شهرستان بشرویه اشاره کرد و گفت: بیش از ۱۴۰ برنامه با محوریت خدمت رسانی به مردم شهرستان بشرویه در هفته بسیج خواهیم داشت. سعی میکنیم در کنار مردم خواسته های مردم را در حد توان پیگیری کنیم

برگزاری کارگاه سبک زندگی، جشنواره بازی های کودک، اردوی جهاد سلامت، رزمایش نهضت کمک مومنانه، افتتاح پروژه های سازندگی از جمله برنامه های هفته‌ی بسیج در شهرستان بشرویه خواهد بود .

سرهنگ حسنی خاطر نشان کرد ما تمام ظرفیتی که در خصوص مطالبات مردم در اختیار داریم و تا جایی که امکان این موضوع هست پیگیری خواهیم کرد و آنچه که در توان ما باشد و وظیفه داشته باشیم پای کار خواهیم بود .

مطالب تصادفی پیشنهادی
پیام تبریک فرماندار بشرویه به مناسبت آغاز هفته بسیج

انتهای پیام/
- -