کد خبر : 3504
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۹
-
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا زارعی (امام جمعه بشرویه):

اهمیت پیوست فرهنگی در اجرای برنامه های کمیته امداد | لبخند رضایت بر لبان محرومان

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی بشرویه؛ صبح چهارشنبه (25 آبان 1401)  حجه الاسلام و المسلمین زارعی امام جمعه بشرویه به همراه ریاست محترم کمیته امداد با مدیر حوزه علمیه برادران (ملاعبداله بشروی) دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین اسداللهی ضمن عرض خوش آمدگویی، اظهار داشت: خدمت رسانی نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) سبب قرار گرفتن لبخند رضایت بر لبان محرومان و در نهایت رضایت خدای متعال می شود.

مدیر حوزه علمیه ملاعبداله بشرویه با اشاره به شرایط سخت زندگی و معیشت مردم و نیازمندان و خطاب به رئیس کمیته امداد حضرت امام خميني (ره) بیان کرد: اگر شما در بازکردن گره از مشکلات نیازمندان توفیقاتی دارید، مرهون نیت خالص و روحیه انقلابی شما بوده و این یک توفیق بسیار بزرگی است که نصیب شما شده که باید قدر بدانید و خدا را شاکر باشید.

وی فزود: امروز شاهد گستره ای از خدمات متنوع و خدمتگزاری صادقانه کمیته امداد امام خمینی (ره) با حفظ کرامت مددجویان در حوزه های مختلف در سطح شهرستان هستیم.

حجه الاسلام و المسلمین اسدالهی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های طلاب در برنامه های فرهنگی کمیته امداد، بیان کرد: حوزه علمیه دارای مدرسان متعددی است و برای خدمت به کمیته امداد، از آمادگی لازم برخورداریم.

امام جمعه بشرویه نیز در این دیدار با بیان اینکه افرادی که تحت پوشش کمیته امداد هستند باید نمونه و نقش آفرین باشند؛ ادامه داد دانش آموزان و دانشجویان و طلابی که تحت پوشش هستند باید بهترین افراد در همان بخش باشند واین نیاز به اجرای برنامه های فرهنگی مناسب از سوی کمیته امداد دارد.

حجه الاسلام و المسلمین علیرضا زارعی با تاکید بر اینکه پیوست فرهنگی در اجرای برنامه های کمیته امداد بسیار مهم است، ابراز داشت: اگر تمام مشکلات مالی و معیشتی مددجویان مرتفع شود ولی به مسائل فرهنگی توجه نشود، اثر گذاری لازم و مفید را نخواهد داشت.

در ادامه نیز حسن جلالیان رییس کمیته امداد شهرستان بشرویه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای فرهنگی و نحوه ارائه خدمات فرهنگی به طلاب در سال گذشته و شش ماهه اول سال جاری بیان نمود.

در پایان این دیدار نیز به تعداد ۶ نفر از طلاب که فرزندان مددجویان امداد می باشند هدایایی تقدیم گردید.

 

 

 

 

 

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
امام جمعه شهرستان بشرویه با امدادگران بسیجی کمیته امداد دیدار کرد

انتهای پیام/
- تنظیم خبر: محمد اسماعیلی اول