کد خبر : 3536
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰:۲۷
-
رئیس پلیس فتا استان خراسان جنوبی خبر داد:

ارتباط مجازی عامل هتک حیثیت دختر جوان بشرویه ای / متهم لب به اعتراف گشود

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز؛ رئیس پلیس فتا استان خراسان جنوبی از دستگیری فردی خبر داد که با پیشنهاد ازدواج، عکس‌های خصوصی دختر جوان را دریافت نموده و سپس اقدام به تهدید وی در خصوص انتشار این تصاویر کرده بود. سرهنگ الوانی رئیس پلیس فتا استان خراسان جنوبی در خصوص این خبر اظهار‌داشت:خانمی جوان به پلیس فتا شهرستان بشرویه مراجعه نمود و با ارائه شکوائیه اعلام داشت حدود سه ماه قبل از طریق شبکه‌های اجتماعی با فردی آشنا شدم که وی پس از مدتی با پیشنهاد ازدواج اعتماد من را جلب نمود و از من تعدادی عکس شخصی گرفت ،اما پس از مدتی وی به قول خود عمل نکرد و من را تهدید نمود که عکس‌های خصوصی‌ام را در فضای مجازی انتشار خواهد داد و آبروی مرا خواهد برد،لذا من از این موضوع ناراضی بوده و تقاضای رسیدگی دارم.

اما پس از مدتی وی به قول خود عمل نکرد و من را تهدید نمود که عکس‌های خصوصی‌ام را در فضای مجازی انتشار خواهد داد و آبروی مرا خواهد برد،لذا من از این موضوع ناراضی بوده و تقاضای رسیدگی دارم.

این مقام سایبری افزود: با تلاش کارشناس پلیس فتا شهرستان بشرویه متهم مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضایی به پلیس فتا احضار شد،متهم در ابتدا منکر بزه ارتکابی شد،ولی پس از مواجهه با مدارک و مستندات احصاء شده توسط کارشناس این پلیس به‌ناچار لب به اعتراف گشود و بزه انتسابی را پذیرفت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: کاربران فضای مجازی می‌بایست به این نکته توجه نمایند که به هیچ عنوان به افراد ناشناس در فضای مجازی اعتماد نکنند و مهمتر از آن به هیچ عنوان عکس‌های شخصی خودشان را در تلفن همراه خودشان ذخیره ننموده و آن را برای افراد در فضای مجازی ارسال نکنند.

همچنین شماره تماس۰۹۶۳۸۰ مربوط به مرکز فوریت‌های سایبری پلیس فتا به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان در سراسر استان می‌باشد.

ضمنا شماره تماس پلیس فتا در شهرستان بشرویه  ۳۲۷۸۳۱۲۷ می باشد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
عرصه های مختلف کارآمدی دولت را برای مردم نمایان کنید

انتهای پیام/
- منبع : پلیس فتا خراسان جنوبی