کد خبر : 3631
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
-
در رزمایش کمک های مومنانه شهرستان بشرویه:

توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲۱۰ میلیون تومان در بشرویه | بسیج خدمتگزار افراد نیازمند و کم بضاعت

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز رزمایش کمک های مومنانه امروز (سوم آذرماه) به مناسبت هفته بسیج در قالب ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲۱۰ میلیون تومان با حضور امام جمعه ، رئیس شورای اسلامی شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از مسئولین ادارات و نهادها در شهرستان بشرویه برگزار شد.

سرهنگ مهدی حسنی فرمانده سپاه بشرویه در این مراسم اظهار داشت: بسیج سازندگی در زمینه کمک به محرومین خراسان جنوبی تلاش های فراوانی داشته است.

وی به برنامه های هفته بسیج اشاره کرد و گفت: همزمان با هفته بسیج گروه های جهادی مختلفی به نقاط محروم شهرستان جهت خدمت بی منت به مردم اعزام شدند.

سرهنگ پاسدار مهدی حسنی در خصوص رزمایش کمک های مومنانه عنوان کرد: از ابتدای سال جاری رزمایش های متعددی انجام شده و گاها ماهیانه ۲ یا ۳ بار رزمایش انجام شده و در دستور کار بوده است تا بتوانیم به وظایف خود جامه عمل بپوشانیم و به افراد نیازمند و کم بضاعت کمک کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بشرویه با بیان اینکه در این مرحله ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲۱۰ میلیون تومان توزیع خواهد شد، گفت: پویشی برای کمک به نیازمندان جهت تامین لوازم التحریر و وسایل سرمایشی و گرمایشی در بشرویه راه اندازی شده که تاکنون در این زمینه ۹ میلیون تومان خدمات رسانی انجام شده است.

 

وی در پایان بیان داشت: امیدواریم رسالت و وظیفه خود در جهت خدمت بی منت به مردم را به خوبی انجام دهیم و شرمنده شهدا و امام راحل نباشیم.

 

 

 

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
بسیج پای کار مطالبات مردمی

انتهای پیام/
- خبرنگار: محمد اسماعیلی اول