کد خبر : 3642
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴
-
امام جمعه شهرستان بشرویه :

امیدآفرینی مهمترین رسالت بسیج است | خدمات بسیج در بحران های مختلف از جمله جنگ و کرونا قابل انکار نیست

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز حجت الاسلام زارعی با بیان اینکه دشمن به دنبال ضربه زدن به بسیج است، گفت: یکی از رسالت های مهم بسیج امیدآفرینی است و تاکنون توانسته این رسالت بزرگ خود را به خوبی انجام دهد.

حجت‌الاسلام علیرضا زارعی امروز (سوم آذر) در رزمایش کمک های مومنانه شهرستان بشرویه اظهار داشت: معمار کبیر انقلاب اسلامی با هنر خود یک مدل جدید مدیریت در عرصه های مختلف را عملیاتی کرد.

امام جمعه بشرویه با بیان اینکه دشمن تمام همّ و غم خود را برای ضربه زدن به بسیج گذاشته است، افزود: به این دلیل که بسیج خار چشم استکبار بوده و هست و امروز افتخار می کنیم که بگوییم یک بسیجی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه اینکه بسیج یک فرهنگ و تفکر برای خدمت به مردم است‌، گفت: امروز دنیا یک شرایط خاص و ویژه ای دارد و مشکلات اقتصادی تنها مختص به ایران نیست و آن چیزی که علی رغم مشکلات برای مردم امید می آفریند بسیج است.

حجت الاسلام زارعی ادامه داد:

در زمان شیوع کرونا مردم و مسئولان نگران بودند اما مقوله ای که به میدان آمد و از جان خودش گذشت همان تفکر بسیجی بود.

امام جمعه بشرویه بیان کرد: در هر بحرانی اولین قدم هایی که به صورت خودجوش برداشته می شود قدم های بسیجیان است و امام راحل این تفکر را با اثرپذیری از قرآن کریم در جامعه ما جاری ساخت.

وی در ادامه تاکید داشت: یکی از رسالت های مهم بسیج امیدآفرینی است و تاکنون توانسته این رسالت بزرگ خود را به خوبی انجام دهد و خدمات بسیج در بحران های مختلف از جمله جنگ و کرونا قابل انکار نیست.

حجت الاسلام زارعی در پایان گفت: بسیج یک نعمت بزرگی است که با تدبیر هوشمندانه امام راحل در نظام جمهوری اسلامی شکل گرفته است.

 

 

 

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
بزرگداشت ارتحال «علامه ملاعبدالله بشروی» در بشرویه

انتهای پیام/
- خبرنگار: زینب روحانی مقدم - شبستان