کد خبر : 4091
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳
-
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی اعلام کرد:

۴۴ هزار متقاضی مسکن ملی در سطح استان خراسان جنوبی | از این تعداد 19 هزار و 38 تایید نهایی شدند

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۴۴ هزار متقاضی مسکن ملی در سطح این استان ثبت نام کردند گفت: بر اساس تفاهم نامه بین بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی مقرر شده تا در خصوص اجرای نهضت ملی مسکن همکاری لازم صورت گیرد.

قاسم تنها عصر امروز در مراسم قرعه کشی نهضت ملی مسکن شهرستان زیرکوه اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه بین بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی مقرر شده تا در خصوص اجرای نهضت ملی مسکن همکاری لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: اقداماتی همچون تشکیل پرونده و پایش متقاضیان، معرفی جهت افتتاح حساب، قرعه کشی جهت قرارداد و معرفی متقاضیان به بانک ها و نظارت عالی بر واحدهای در حال ساخت طی این تفاهم نامه در حال اجرا است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان خراسان جنوبی با بیان اینکه خراسان جنوبی دارای ۳۱ شهر است افزود: بر اساس تفاهم نامه مقرر شده است در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر یعنی ۳۰ شهرستان مدیریت نهضت ملی مسکن به بنیاد مسکن واگذار شده است.

تنها در ادامه بیان کرد: تاکنون در ۳۰ شهرستان خراسان جنوبی تعداد ۴۴هزار و ۸۳۹ متقاضی ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۹ هزار و ۳۸ تایید نهایی شدند و ۱۱ هزار ۳۴ متقاضی از این تعداد واریز وجه داشته اند و به ۹ هزار و ۵۲۱ متقاضی زمین خود را دریافت کرده اند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز بحث قرعه کشی و واگذاری زمین به ۱۲۸ متقاضی در زیرکوه برگزار شد، ادامه داد: ۹۷ مورد در شهر حاجی آباد و ۳ متقاضی در زُهان واریز وجه داشتند و زمین به این افراد واگذار می شود.

وی در پایان گفت: عملیات اجرایی این واحدها پس از صدور پروانه آغاز خواهد شد و حدود ۲ سال جهت اتمام عملیات ساخت مهلت دارند.

مطالب تصادفی پیشنهادی
مسئولان به دور از حواشی برای مردم کار کنند

انتهای پیام/
-