کد خبر : 4195
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴
-
خطیب موقت جمعه شهر ارسک (بشرویه-خراسان جنوبی)

حضرت فاطمه الگویی برای تمام عصرها و نسل ها / حضرت فاطمه فرزند نبوت و مادر ولایت است | انقلاب اسلامی ایران مردم محور است و همواره با صبر و صراحت انقلابی بر مشکلات فائق آمده

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته (هجدهم آذر ماه) در شهر ارسک به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین وکیل زاده امام جمعه موقت بخش ارسک برگزار شد.

خطیب جمعه ارسک در خطبه اول ضمن توصیه خود و دیگران به تقوی الهی با اشاره به ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها گفت حضرت فاطمه الگویی برای تمام عصرها و نسل ها بوده و هست و نزول آیه مباهله را دلیلی متقن بر حقانیت اسلام و گفت حضرت فاطمه فرزند نبوت و مادر ولایت است و هرچه مسلمان و مومن به ایشان نزدیکتر باشد درجه تقوایش بیشتر است و بر عکس دوری از اهل بیت موجب انحطاط در دنیا وخسران در آخرت است.

حجت الاسلام وکیل زاده در خطبه دوم نیز ضمن توصیه خود و نمازگزاران به تقوی الهی و اشاره به مناسبت های هفته گفت انقلاب اسلامی ایران مردم محور بوده و هست و همواره با صبر و صراحت انقلابی بر مشکلات فائق آمده است.

امام جمعه موقت ارسک افزود اعلام متجاوز بودن رژیم بعث عراق در سال هفتاد از سوی سازمان ملل متحد نتیجه دیپلماسی فعال وزارت امور خارجه ایران بود که علیرغم حمایت و تلاش‌های دولتهای استکباری حاکم بر سازمانهای بین‌المللی از صدام صادر و ایران عزیز به پیروزی رسید .

لذا مسولین عزیز باید بمنظور قدردانی از زحمات نسل‌های گذشته پاسدار ارزشهای اخلاقی و دینی و سیاسی جامعه باشند و برای رسیدن به ایرانی قوی و مستقل تلاش مضاعف نمایند.

مطالب تصادفی پیشنهادی
خوش خلقی در هر شغلی موجب وفاداری و طرفداری بیشتر مشتریان می شود

انتهای پیام/
-