کد خبر : 4261
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۲۸
-
امام جمعه بشرویه:

زیرساخت های بهداشتی و درمانی شهرستان بشرویه تامین شود / متاسفانه در حوزه مسکن هیچ اتفاقی نیفتاده | شاهد فلج شدن بخش کشاورزی و دامداری در بشرویه هستیم

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز حجت الاسلام علیرضا زارعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از خراسان جنوبی اظهار داشت: شهرستان بشرویه با مشکلات متعددی مواجه است که نیاز به رسیدگی دارد. امام جمعه بشرویه با اشاره به مشکل راه های این شهرستان گفت: متاسفانه هفته ای نیست که در مسیر راه های این شهرستان به دلیل نبود استانداردهای لازم شاهد تصادفات نباشیم و این موضوع نیازمند رسیدگی و پیگیری جدی است.

وی با بیان اینکه باید زیرساخت های بهداشتی و درمانی شهرستان بشرویه تامین شود، افزود: متاسفانه در شهرستان بشرویه تعداد متخصصین اندک است و مردم برای عمل های پیش پا افتاده و کوچک به شهرهای دیگر مراجعه می کنند.

حجت الاسلام زارعی با اشاره به مشکل کشاورزی و دامداری این شهرستان عنوان کرد: شهرستان بشرویه قطب کشاورزی و دامداری محسوب می شود اما شاهد فلج شدن این بخش ها در شهرستان هستیم و بسیاری از دامداران از فعالیت خودداری می کنند.

امام جمعه بشرویه درخصوص کمبود فضاهای ورزشی و تفریحی در بشرویه گفت: فضای ورزشی و تفریحی سالم برای بانوان در این شهرستان وجود ندارد و نیازمند توجه و پیگیری است.

وی با اشاره به طرح ملی مسکن اظهار کرد: متاسفانه هنوز هیچ اتفاقی در این زمینه رخ نداده است و این موضوع یکی از مطالبات اصلی مردم شهرستان بشرویه است چرا که در این شهرستان خانه اجاره ای به سختی یافت می شود.

مطالب تصادفی پیشنهادی
تصویری | کاروان زیر سایه خورشید در منزل پدر شهید تورانی

انتهای پیام/
- خبرنگار: زینب روحانی مقدم - شبستان