کد خبر : 4333
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۱
-
رییس نظام کشاورزی استان و شهرستان

حاجی زاده بیش از ۵ سال است پیگیر رفع مشکلات کارفرمایان بخش کشاورزی هستیم .

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز رضا حاجی زاده مقدم در جمع فعالین اقتصادی با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خواستار رفع مشکل بیمه شدن کشاورزان شد .وی به امکان کشاورز به بیمه کردن کارگران اشاره کرد و گفت : هر کشاورز بسته به سطح زیرکشت و پروانه فعالیت خود می تواند تا ۵ کارگر را بیمه کند . و از معافیت بیمه ای سهم کار فرما برخوردار شود .

وی به عدم برخورداری شخص کارفرمای بخش کشاورزی از بیمه اشاره کرد و گفت بیش از ۵ سال پیگیر رفع این موضوع هستیم که تاکنون به سرانجام نرسیده است .

حاجی زاده همچنین به بیمه بودن بیش از ۱۳ هزار نفر از مردم شهرستان بشرویه اشاره کرد و افزود متاسفانه مردم ما از خدمات درمانی مروم هستند و خواستار پیگیری این موضوع نیز شد .

رضا حاجی زاده مقدم با اشاره به بارش بسیار ناچیز باران در شهرستان درخواست اجرای بند خ ماده ۳۳  قانون بودجه در خصوص بخشودگی سود و جرایم تسهیلات و استمهال آن شد و خاطر نشان کرد این مورد بیش از هر سال ضرورت دارد .ولی متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی از سوی دولت انجام نگرفته است .

 

رییس نظام کشاورزی استان و شهرستان به وضعیت آب اشاره کرد و خواستار خرید چاه های کشاورزی کم بازده جهت بهبود وضعیت سفره آبهای زیرزمینی  گردید . حاجی زاده به گرانی نهاده های کود کشاورزی نیز اشاره کرد و گفت متاسفانه این موضوع باعث بغرنج شدن وضعیت کشاورزی در شهرستان بشرویه شده است .

مطالب تصادفی پیشنهادی
مشکل آب کشاورزان و دامداران بشرویه رفع شد

انتهای پیام/
-