کد خبر : 436
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
-

تعداد۶۰ مصوبه سفر استاندارخراسان جنوبی به بشرویه پیشرفتی بالای ۹۷ درصد دارد

میرجعفریان معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی به همراه هیئت همراه ظهر امروز به منظور پیگیری ۶۰ مصوبه استاندار خراسان جنوبی در بشرویه از کاروانسرای اصفاک این شهرستان بازدید کرد و گفت: امروزه نیازمند توسعه صنعت گردشگری و با وجود پتانسیل ها و ظرفیت های خوب گردشگری با تلاش رسانه ها میتوانیم به جذب گردشگر در منطقه کمک کنیم.

جابجایی ترانس برق و رفع مشکل برق کاروانسرای اصفاک از جمله مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی بود که به خوبی انجام شده است.

وی در ادامه از روستای بندان و روند ساخت مسکن محرومان و سیل زدگان بازدید کرد و افزود: ساخت ۱۴۷ واحد سیل زده در استان و ۵ هزار واحد مسکن محرومین گام بزرگی در جهت خانه دار کردن محرومان استان بود.

میرجعفریان همچنین ضمن بازدید از پروژه گازرسانی به روستای نیگنان بیان داشت: پروژه کلنگ زنی روستای نیگنان در دهه فجر سال گذشته صورت گرفت و اکنون لوله گذاری ۴ کیلومتر از مسیر خط انتقال گاز به روستا انجام شده است.

معاون عمرانی استاندار در بازدید از پنل های خورشیدی روستای شهرک امام خمینی (ره) بشرویه نیز گفت: از دهیارانی که تمایل به فعالیت در زمینه تولید برق از طریق پنل های خورشیدی داشته باشند، با اعطای تسهیلات حمایت خواهیم کرد.

وی در ادامه از پروژه سالن ورزشی غنی آباد و زمین چمن مصنوعی روستای شهرک امام خمینی (ره) بازدید نمود و بر تسریع در اجرای پروژه های ورزشی در این شهرستان تاکید کرد.

معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی در بازدید از روند احداث راه روستاهای اتحاد و‌موتور پمپ های کشاورزی ارسک بر تسریع در اجرای پروژه و آغاز روسازی پروژه تاکید شد.

میرجعفریان بیان داشت: بیمارستان جدید بشرویه اکنون بعد از سالها نیمه تمام بودن، اعتباری بالا دریافت کرده و تکمیل پروژه درحال انجام می باشد.

معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: خرسندیم که مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به بشرویه هم اکنون ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: برخی از پروژه ها به اتمام رسیده و برخی دیگر به دلیل زمان بر بودن اجرای پروژه تاخیر در تکمیل دارد.

منبع: سایت فرمانداری بشرویه

مطالب تصادفی پیشنهادی
مشکلی برای تأمین زمین در خراسان جنوبی نداریم

انتهای پیام/
-