کد خبر : 4381
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
-
شاکری رئیس و سخنگوی شورای شهر بشرویه:

مسئولان استانی اراده ای بر حل مشکل زمین و مسکن در بشرویه ندارند | قائم مقام وزیر راه: باید اذعان کنیم که ریشه همه مشکلات در استان خودتان است

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز رئیس شورای اسلامی شهر بشرویه در این خصوص به خبرنگار ما گفت: با توجه به پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و حضور وزیر راه و شهرسازی در شهرستان طبس و پس از اطلاع از عدم حضور وزیر در شهرستان بشرویه بلافاصله اینجانب و آقای وکیل زاده عضو کمیسیون عمران و شهرسازی شورا به طبس عزیمت نمودیم تا مسائل و مشکلات زمین را با وزیر محترم مطرح و چاره اندیشی کنیم. شاکری با انتقاد از عدم اراده مسئولان استان در حل مشکل زمین و مسکن در بشرویه، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر بشرویه با تمام توان از حقوق مردم دفاع نموده و امیدوارند در سفر حضرت آیت الله رئیسی به استان صدای مردم شنیده شده و یکبار برای همیشه به قصه پر غصه زمین و مسکن خاتمه داده شود.

در این دیدار معاون وزیر خطاب به رئیس شورای شهر بشرویه که خود را برای دیدار و پیگیری معضل عدم واگذاری زمین های دولتی به حدود یکهزار نفر از جوانان و متقاضیان ثبت نام کننده در طرح ملی جهش مسکن به فرودگاه طبس رسانده بود گفت:

 از این بابت بسیار متاسفیم و باید اذعان کنیم که ریشه همه مشکلات در استان خودتان است، از نظر ما کار تمام است، در استان بنشینید و موضوع را حل کنید.

شاکری رئیس و سخنگوی شورای شهر بشرویه نیز گفت : همانطور که فرمودید با وجود این که قریب به ۵۰۰ نفر از متقاضیان، مبلغ اولیه ۴۰ میلیون تومانی خود را نزدیک به یک سال است واریز کرده اند اما هنوز از الحاق و واگذاری زمین ها خبری نیست و هرروز بهانه تازه ای می آورند!!

وی افزود: خجالت آور است که بعد از ۱۳ سال که حتی یک سانتی متر به محدوده شهری بشرویه اضافه نشده است. مسوولان مربوطه در استان زیر مصوباتی که خودشان پیشنهاد آن را داده اند بزنند و از مجموع یکصد هکتار زمین پیشنهادی در پایش میدانی و در شهری که به فرموده امام جمعه محبوب سابق کران تا کران آن را کویر فرا گرفته است فقط و فقط با ۶ هکتار موافقت نمایند !!

وی خاطرنشان کرد: این در حالی است که در همین شهر طبس در مرحله اول ۵۰ هکتار ،درمرحله دوم ۷۹ ودرمرحله سوم ۳۵۰ هکتار زمین الحاق میشود و تعدادی از واحدها نیز نشیمن شده است.

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
گزارش عملکرد و اقدامات انجام شده توسط شورای اسلامی روستای هوگند

انتهای پیام/
-