کد خبر : 4390
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴
-
امام جمعه بشرویه در خطبه های نماز امروز 25 آذر 1401:

آقای استاندار، برای گزارش سالیانه ساخت مسکن در بشرویه چه پاسخی برای مقام عالی دولت و مردم  خواهید داشت؟ |

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته مورخ 25 آذرماه ۱۴۰۱ به امامت حجت الاسلام زارعی امام جمعه شهرستان و با حضور گسترده مردم ولایی و شهیدپرور بشرویه در محل مصلی مسجد جامع میدان برگزار شد. امام جمعه بشرویه با اشاره به سفر پر خیر و برکت ریاست جمهوری به استان خراسان جنوبی و تشکر از استقبال خوب مردم و اجتماع در روز گذشته اظهار داشت: حضور مردم در این اجتماع بزرگ یک پیام برای دشمنان داخلی و خارجی دارد آی وطن فروشهایی که هم و غم کردید و آبرو و اعتبار و هستی و وجود خودتون رو فروختید به اینکه مردم بدبین به این نظام و این مسئولین شوند.

وی افزود این اجتماع یک پیام نیز برای دشمنان خارجی داشت، افرادی که برای اینکه مردم از این نظام، این کشور و این حاکمیت فاصله گرفتند تبلیغ می کردند ولی این حضور پرشور مردم درس خوبی برای آنان شد و نقشه ها را خنثی کرد.

حجت الاسلام زارعی خطاب به مسئولین افزود: آقایان مسئول قدر این مردم را بدانید، خدمت کنید، بی منت خدمت کنید.

وی با تشکر از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان و اشراف کامل ایشان به مسائل بشرویه بیان داشت: ما توقع مان دیروز چیز دیگری بود؛ ما مشکلات عدیده ای در حوزه راه ها داریم، در بهداشت و درمان داریم، در ورزش و جوانان داریم. در مسکن داریم. توقع این بود مسئولینی حضور پیدا کنند که متولی این کارها هستند.

امام جمعه بشرویه ضمن گلایه و انتقاد از عدم حضور وزیر راه و شهرسازی در شهرستان بشرویه افزود: از وزیر راه و شهرسازی که در فاصله یکساعتی بشرویه بود و در طبس حضور داشت انتظار میرفت از راههای مواصلاتی و مشکلات حوزه راه و مسکن شهرستان از نزدیک بازدید می کردند و مشکلات میدانی بررسی می شد.

وی با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم هنوز نیروهای ناکارآمد و نفوذی وجود دارد، خطاب به رئیس جمهور بیان داشت: ما توقع داریم رئیس جمهور محترم یک غربالگری نسبت به مدیران استانی انجام دهند.

حجت الاسلام و المسلمین زارعی با تاکید بر اینکه فعالیت های دلسوزانه نماینده مردم در مجلس، اعضای شورای اسلامی، مدیران شهرستان در همه مباحث بویژه در قضیه مسکن و شکستن قفل مسکن بر کسی پوشیده نیست؛ افزود: آقای استاندار من از شما توقع داشتم چند شب پیش که به شما گفتم بحث الحاق زمین های مسکن ملی را پیگیری کنید؛ از من نپرسید که چقدر الحاق شده است؟ یعنی انقدر شما بی خبرید که نمیدانید چقدر در بشرویه زمین الحاق شده است؟

وی ادامه داد: زیبنده یک استاندار نیست که اشراف بر اطلاعات یک شهرستان نداشته باشد. من توقع داشتم ضمن اینکه شما از مردم عذرخواهی کنید و قبل از حضور رییس جمهور تکلیف را روشن کنید و زمین ها را الحاق کنید

امام جمعه بشرویه با اشاره به اینکه در طبس دیروز کلید یک واحد مسکن ملی را تحویل دادند ولی در بشرویه الحاق آن هنوز معلوم نیست؛ خطاب به استاندار اظهار داشت: این ضعف بزرگی است که شما اطلاعات و اشراف بر مسائل یک شهرستان مخصوصا در حوزه مسکن نداشته باشید که این امر مورد تاکید رئیس جمهور محترم است.

وی با تاکید بر عدم غرض و هدف سیاسی و عدم سوء استفاده و برداشت غلط از این بیانات و صحبت ها افزود: جناب استاندار، برای گزارش سالیانه ساخت مسکن در بشرویه چه پاسخی برای مقام عالی دولت و مردم  خواهید داشت؟

حجت الاسلام زارعی با اشاره به قیمت بالا و غیرواقعی مسکن در شهرستان افزود: این افزایش هزینه ها نتیجه غفلت در واگذاری و توسعه زمین است.

وی در پایان تاکید و تکرار نمود این آخرین بار است که در این جایگاه ورود میکنم و امیدوارم شخص آقای استاندار به این موضوع ورود نمایند و اظهار داشت: من از پاسخ آقای استاندار تاسف خوردم و ناراحت شدم از اینکه مدیر زیردست ایشان گزارش لازم را به ایشان نمی دهد تا اشراف بر موضوع داشته باشند.


انتهای پیام/
-برچسب ها :

ناموجود