کد خبر : 4538
تاریخ انتشار : شنبه ۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۵
-
حضور استاندار خراسان جنوبی در ستاد مديريت بحران استان:

به لحاظ تأمین نیازهای زلزله زدگان بشرویه، هیچ مشکلی نداریم | قناعت با فرماندار بشرویه تلفنی گفتگو کرد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ شامگاه شنبه سوم دی ماه دکتر قناعت به منظور بررسی آخرين وضعيت امدادرسانی به مناطق زلزله زده بشرويه در ستاد مدیریت بحران استان حضور یافت. وضعیت آمادگی نيروهای ستاد بحران استان از دیگر مواردی بود که در این برنامه مورد بررسی قرار گرفت. 

استاندار خراسان جنوبی در جریان این برنامه بر امداد رسانی سریع، بی وقفه و کامل به زلزله زدگان تأکید کرد و افزود: به لحاظ تأمین نیازهای زلزله زدگان، هیچ مشکلی نداریم.

دکتر قناعت با تأکید بر این مطلب در جریان حضور در ستاد مدیریت بحران استان و طی تماس تلفنی با فرماندار بشرویه، خاطر نشان کرد: در حال حاضر اقلام موردنیاز مردم در مناطق زلزله زده توزیع شده و درصورت اعلام هرگونه نیاز دیگر، آمادگی کامل برای تأمین نیازمندی ها وجود دارد.

 

 

وی با اشاره به اینکه نگرانی های مردم در دقایق اولیه وقوع زلزله امری طبیعی است، متذکر شد: در شرایط فعلی آن چه مهم است حفظ آرامش مردم و نیز هماهنگی و نظم و انضباط در سرویس دهی و ارائه خدمات می باشد.

به گفته وی؛ به لطف خدا، این زلزله به خیر گذشت و پس لرزه های خفیف بعدی هم نشان می دهد که از مرحله خطر رد شده ایم.

فرماندار بشرویه هم در این گفتگو از اقدامات صورت گرفته، گفت و متذکر شد: تا الان (ساعت ۲۲ و ۴۰ دقیقه ) ۱۴۲ تخته چادر، ۲۷۸ تخته موکت، ۲۱۰ تخته پتو و ۱۵۱ دستگاه چراغ گرم کن بین مردم توزیع شده است.

علی زاده ادامه داد: در هیئت های مذهبی و مدارس شهر بشرویه هم پتو توزیع شده تا درصورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

گفتنی است این بازدید با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران کل ستادی انجام شد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاران در بشرویه فراهم شود

انتهای پیام/
-