کد خبر : 4629
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۱
-
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:

مدیران دستگاه های اجرایی به تعهد خود در اجرای مصوبات سفر استاندار عمل کنند | 17 مصوبه در سفر استاندار به شهرستان بشرویه

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از روابط عمومی استاندار خراسان جنوبی؛ علیرضا عباس زاده با اشاره به اینکه 11 سفر دور اول استاندار به شهرستان های استان با همراهی مدیران اجرای انجام شده و مصوبات سفر با نظر مثبت مدیران دستگاه های اجرایی استان اعلام می شود، افزود: باید مدیران به تعهد خود در این زمینه عمل کنند. وی اظهار داشت: تأکید استاندار بر این است که پیگیری لازم برای اجرای همه مصوبات انجام و نتایج آن اعلام شود.

وی با اشاره به اینکه قبل از زمان اعلام مصوبات سفر استاندار، از مدیران دستگاه های اجرایی در این زمینه نظر خواهی می شود، افزود: زمانی که مدیری پذیرفت که امکان اجرای مصوبه مورد نظر وجود دارد باید به تعهد خود نیز در این خصوص عمل کند.

به گفته وی؛ بعد از اینکه همه مصوبات دور اول سفر استاندار به شهرستان ها را بررسی کردیم، گزارشی از چگونگی اجرای آنها را در شورای اداری استان ارائه خواهیم کرد.

معاون استاندار تصریح کرد: همه مصوبات سفرهای استاندار به شهرستان های استان از نیازهای مردم می باشد که در قالب مصوبات آمده است.

عباس زاده با بیان اینکه اجرای بعضی از مصوبات دور اول سفرهای استاندار به مناطق مختلف استان منوط به تأمين اعتبار توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی است، عنوان داشت: سفر استاندار به شهرستان بشرویه ۱۷ مصوبه داشته است.

به گفته وی؛ یکی از این مصوبات در خصوص تکمیل استخر شنای بشرویه به عنوان یکی از مطالبات مردم است که با تخصیص اعتبار مورد نیاز باید زمینه اجرای آن بعد از ۱۷ سال در دولت سیزدهم فراهم شود لذا در اعتبارات سفر دوم رئیس جمهور با استان اعتباری در این باره در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از این مصوبات در خصوص تکمیل سالن مدیریت بحران با ۵۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات مدیریت بحران استان است، گفت: چهار سالن مدیریت بحران در شهرستان های خراسان جنوبی در حال احداث است.

معاون استاندار تصريح کرد: در هر موردی که سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به شکل متمرکز اعتباری را برای اجرای پروژه های یک دستگاه اجرایی در شهرستان های مختلف خراسان جنوبی تخصیص می دهد، باید نظارت کند که اعتبار مورد نظر در محل هایی که اعتبار برای آنها تخصیص یافته توسط دستگاه اجرایی مربوط هزینه شود.

عباس زاده تأکید کرد: در مجموع از ۱۷ مصوبه سفر استاندار به شهرستان بشرویه، هیچ مصوبه ای نیست که اقدامی برای اجرای آن انجام نشده باشد.

وی اظهار داشت: دو مصوبه از این مصوبات به طور کامل تاکنون اجرایی شده و بقیه این مصوبات با توجه به اینکه نیاز به اختصاص اعتبار توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان داشته اند، در حال اجرا می باشند تا از این طریق اقدامات لازم برای پاسخگویی به مطالبات مردم در قالب مصوبات دور اول سفر استاندار به شهرستان بشرویه انجام شده باشد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
تصویری | مراسم سومین روز درگذشت مرحومه مغفوره مادر شهیدان طاوسی

انتهای پیام/
- منبع: روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی