کد خبر : 470
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
-

در جلسه شورای اداری شهرستان مطرح گردید

مهندس شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه در جلسه شورای اداری شهرستان بااشاره به مناسبت ها و برنامه های اجرا شده در ماه های اخیر گفت: یکی از این برنامه ها، برگزاری انتخابات بود که خوشبختانه انتخابات با مطلوبیت و شرایط خاص در شهرستان برگزار شد و درصد مشارکت خوبی در سطح استان داشته ایم.

وی افزود: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس، انتخاب نماینده ای از جنس مردم شهرستان بشرویه داشتیم که امید می رود به درستی بتواند در جهت رفع مشکلات مردم تلاش نماید.

فرماندار شهرستان بشرویه گفت: در بحث کرونا، مردم ،معتمدین و همکاران حوزه بهداشت و درمان و شهرداری، فنی و حرفه ای و… به درستی فعالیت خود را در زمینه مقابله با کرونا انجام دادند که ما امروز عملکرد خوبی در زمینه مهار کرونا در طول دوران اپیدمی این بیماری را داشتیم.

شفیعی گفت: خیزش مردمی در همکاری مبارزه با کرونا بسیار موثر بود، و بسیج نیز بسیارعالی در تمام عرصه های مبارزه با کرونا همراه ما بودند.

فرماندار شهرستان بشرویه بیان داشت: ادارات برای پروژه های خود باید عملیات اجرایی را آغاز کنند چرا که در غیر اینصورت اعتبار را به اداره دیگری منتقل خواهیم‌کرد.

وی افزود: نظارت جدی بر پروژه ها صورت میگیرد و کارگاه های اجرایی در ۴۵ روز آینده فعال باشد.

شفیعی بیان داشت: از برکات سفر استاندار خراسان جنوبی اکنون در هر اداره و زمینه ای حداقل یک پروژه اجرایی داریم.

فرماندار شهرستان بشرویه اظهار کرد: سفر استاندار خراسان جنوبی به بشرویه حدود ۶۰ میلیارد تومان اعتبار داشته است.

وی گفت: از مجموع اعتبارات پروژه های ملی ادارات، اعتبارات تملک و پروژه هایی که از سفر استاندار خراسان جنوبی داشته ایم در یکسال توانستیم حدود ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار جذب کنیم که تاکنون در بشرویه بی سابقه بوده است.

فرماندار شهرستان بشرویه ادامه داد: خوشبختانه اکنون در حوزه راه، بهداشت و درمان و نوسازی مدارس اقدامات بسیار خوبی در حال انجام است.

وی تاکید کرد: در حوزه مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی و عدم اجرای پروژه های مربوطه هیچ کوتاهی و عذری پذیرفته نیست.

فرماندار شهرستان بشرویه گفت: در اجرای پروژه ها باید زمان، کیفیت و کمیت مدنظر مسئولان باشد.

شفیعی از مسئولان خواست تا تکریم ارباب رجوع را مدنظر قرار دهند و افزود: حضور در بین مردم و شنیدین مشکلات آنها حداقل کاری ست که می شود برای مردم انجام دهیم.

مطالب تصادفی پیشنهادی
تغییر مرز کشورهای منطقه طرحی صهیونیستی است

انتهای پیام/
-