کد خبر : 4712
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰
-
سردار محمدباقر قالیباف در کنگره شهدای شهرستان بشرویه:

غفلت از فرهنگ شهدا باعث می‌شود در گذر زمان جای ارزش‌ها با ضدارزش‌ها عوض شود | امروز در مقاطعی در کار خود سستی کرده‌ایم که باعث بروز مشکلاتی شده است و باید این مشکلات را بشناسیم و برطرف کنیم.

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز جوانان باید به عظمت انقلاب و چگونگی چاره‌اندیشی برای حل مشکلات فعلی و مشکلات پیش رو پی‌ببرند، عنوان کرد: این مجالس از این باب که مجلس ذکر و یاد نام شهدا است باعث می‌شود ما از شهدا، فرهنگ شهدا، غفلت نکنیم تا در گذر زمان باورها و ارزش‌ها، جایشان با ضد ارزش‌ها عوض نشود که اگر چنین شود دشمنان این سرزمین و انقلاب به اهداف خود رسیده‌اند.

دکتر قالیباف در ادامه به عنوان یک راوی دوران دفاع مقدس افزود: امروز در مقاطعی در کار خود سستی کرده‌ایم که باعث بروز مشکلاتی شده است و باید این مشکلات را بشناسیم و برطرف کنیم. ما در سن ۱۷ و ۱۸ سالگی در دفاع مقدس حضور داشتیم قطعاً در این جمع هستند کسانی که از آغاز جنگ در جبهه حضور داشتند؛ همان روزهایی که هنوز تیپ امام رضا(ع) و لشگر نصر نبود؛ آن زمان فرماندهی کل قوا برعهده بنی صدر بود و هر روز که در میدان جنگ حضور داشتیم شرایط مان بدتر می‌شد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری ۱۶ نفر در «بشرویه»

انتهای پیام/
-