کد خبر : 4715
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶
-
دکتر محمد باقر قالیباف:

دفاع مقدس، با مفهوم جهاد و مجاهدت باعث تغییر باورهای مردم و حضور آنها در صحنه شد | ذات جنگ خشن است اما ما به دفاع مقدس جنگ نمی‌گفتیم؛ ما جبهه دفاع مقدس را محل جهاد و مجاهدت شناختیم

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع مردم بشرویه در سومین کنگره سرداران و 154 شهید شهرستان اظهار داشت: ما در دوران دفاع مقدس به روش‌های کسب تخصص توجه کرده و باورهای خود را براساس سنت الهی قرار دادیم و مطمئن بودیم تلاش در راه خدا این نتیجه را دارد که خداوند پیروزی ما را تضمین می‌کند. بعد از آنها عملیات فتح المبین در آستانه نوروز و عملیات بیت المقدس در اردیبهشت ماه شکل گرفت که باعث شد خوزستان در فاصله یک سال و اندی از آغاز جنگ آزاد شود.

دکتر قالیباف در ادامه با بیان اینکه ما آن زمان حتی سیم خاردار هم نداشتیم اما همه مردم به میدان آمدند، یادآور شد: مادری، همسر و فرزند خود را به جبهه اعزام می‌کرد و پشت سر آنها، برای رزمندگان نان نیز می‌پخت و ارسال می‌کرد. اگرچه ذات جنگ خشن است اما ما به دفاع مقدس جنگ نمی‌گفتیم؛ ما جبهه دفاع مقدس را محل جهاد و مجاهدت شناختیم که باعث شد باورها تغییر کند و مردم به صحنه بیایند؛ البته راه ما سختی هم داشت.

مطالب تصادفی پیشنهادی
هدایای مردمی جهت خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی

انتهای پیام/
-