کد خبر : 4763
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
-
نماینده مردم بشرویه در مجلس شورای اسلامی:

حل مشکلات جامعه نیازمند مدیریت جهادی دولت و مجلس است | ۷۵ میلیارد تومان اعتبار برای مسیر طبس قرار داده شده است که امیدواریم به مرحله اجرا برسد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرائی نیز در سومین کنگره سرداران و 154 شهید شهرستان بشرویه ضمن تبریک دهه کرامت گفت: قطعاً مشکلاتی به دلیل برخی سوءمدیریت‌ها طی سال‌ها رخ داده و از توان و ظرفیت داخلی چنانچه رهبر معظم انقلاب همواره بر آن تأکید داشته اند، استفاده نشده است.

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه برای موفقیت باید پشتیبان ولایت فقیه بود، عنوان کرد: گرفتاری‌های امروزی که جامعه از آن آسیب دیده است محصول بی‌توجهی برخی مسئولان است اما این روزها راه و رسم شهدا در مجلس و دولت فعلی حاکم شده و اجازه نمی‌دهیم فرمایش رهبری زمین بماند.

وی در ادامه با بیان اینکه مجلس مشکلات را خوب شناخته و براساس آن ریل‌گذاری می‌کند، اظهار داشت: باید مشکلات و ضعف‌ها را با تکیه بر سنت های الهی برطرف کرد که نیازمند مدیریت جهادی از سوی دولت و مجلس است. ۷۵ میلیارد تومان اعتبار برای مسیر طبس قرار داده شده است که امیدواریم به مرحله اجرا برسد.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در پایان خاطرنشان کرد: امروز بشرویه و مردم آن نیز مانند سایر ملت ایران، بر آرمان‌های انقلاب و امام (ره) ایستاده است.

گفتنی است در این مراسم، دکتر قالیباف رئیس قوه مقننه با اهدای لوحی از خانواده سردار شهید حسن باقری، شهید احمد عبدالله زاده مقدم، سردار شهید حسن جهانیان، سردار طلبه شهید غلامرضا علی‌نژاد، سردار شهید مهدی قرص ‌زر به نیابت از شهدای شهرستان بشرویه، تجلیل به عمل آورد و از صبر و شکیبایی آنها قدردانی کرد.

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
پسته های پرسود ، زمین های پنبه را آن خود کردند

انتهای پیام/
-