کد خبر : 4767
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
-
حجت الاسلام زارعی، امام جمعه بشرویه

سخت ترین شرایط با تعامل به فرصت تبدیل می‌شوند  | پروژه‌های نیمه تمام زیادی در این شهرستان نیازمند توجه است.

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز حجت الاسلام زارعی، امام جمعه بشرویه در سومین کنگره سرداران و 154 شهید شهرستان بشرویه گفت: اگر دولت مردمی و مجلس انقلابی دست به دست هم دهند سخت ترین شرایط را به فرصت تبدیل می کنند. وی با بیان اینکه مردمان بشرویه مردمی بسیار باصفا، باوفا، پای کار، مومن و انقلابی هستند، بیان کرد: تقدیم ۱۵۴ شهید به نظام اسلامی گواه این موضوع است.

زارعی ادامه داد: شرکت حدود ۳ هزار رزمنده این شهرستان در جبهه دوران مقدس در زمانی که ۹ هزار نفر جمعیت داشته ستودنی است؛ شرکت جوانان در مراسمات مذهبی و ملی گواه دیگر بر این مسئله است.

امام جمعه شهرستان بشرویه با بیان اینکه مردم بشرویه در دوران دفاع مقدس نقش بسیار مهمی داشته‌اند، بیان کرد: در حال حاضر نیز مردم این شهرستان سهم بسزایی در مراسمات ملی داشته و دارند اما متاسفانه شواهدی وجود دارد که بشرویه مورد بی مهری های مختلف قرار گرفته است.

وی با گلایه از وضعیت جاده‌های این شهرستان افزود: تسریع در دوبانده سازی جاده بشرویه به طبس جزو مطالبات مردم این شهرستان است.

امام جمعه بشرویه با اشاره به مشکلات موجود در حوزه زیرساخت‌های آموزشی، پزشکی و بهداشتی و غیره در این شهرستان گفت: پروژه‌های نیمه تمام زیادی نیازمند توجه است.

زراعی با بیان اینکه درد بزرگ کشاورزان و دامداران این بوده که  در آستانه ورشکستگی قرار گرفته‌اند، بیان کرد: در حال حاضر قریب به ۹۰ درصد مردم این شهرستان مشغول کشاورزی هستند که قطعی ۵ ساعته آب چاه‌ها زنذگی کشاورزان را با مشکل مواجه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۳۳ معدن در بشرویه وجود دارد اما جوانان ما باید در دیگر شهرستان‌ها فعال شوند که این جای تاسف دارد، تصریح کرد: هر چند مسکن ملی در این شهرستان رقم خورده ولی مشکلاتی برای ساخت این مسکن‌ها و آماده سازی زیرساخت‌ها سر راه قرار دارد.

امام جمعه بشرویه اجاره بهای سنیگن را نتیجه بی توجهی به حوزه مسکن در این شهرستان عنوان کرد و گفت: خدمات بسیار شایسته‌ای در شهرستان آغاز شده که امیدواریم با  حضور دولتی مردمی و مکتبی و مجلس انقلابی هستیم شاهد تسریع در پروژه های و رفع مشکلات مردم باشیم.

وی ادامه داد: اگر دولت مردمی و مجلس انقلابی دست به دست هم دهند سخت ترین شرایط را به فرصت تبدیل می‌کنند.

مطالب تصادفی پیشنهادی
احداث پایگاه امدادی با کمک خیر روستایی در بشرویه / اهدای زمینی برای نجات آسیب دیدگان

انتهای پیام/
-