کد خبر : 4768
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵
-
امام جمعه بشرویه:

بشرویه نیازمند سالن ۲۵۰۰ نفری ورزشی استاندارد است / بانک‌ها در تسهیلات نوسازی مسکن بشرویه همکاری ندارند | مشکلات مربوط به مدارس بشرویه، مصلی های نمازجمعه و گلزار شهدا پیگیری شود

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز حجت الاسلام علیرضا زارعی-امام جمعه بشرویه-عصر امروز در شورای اداری خراسان جنوبی که در شهرستان طبس با حضور رئیس مجلس برگزار شد، اظهار داشت: در اواخر سال گذشته در بشرویه در اوج اغتشاشات دو بحران را پشت سر گذاشتیم. وی ادامه داد: اگر این دو بحران از جمله قطعی گاز و زلزله را مدیریت نمی کردیم شاهد نارضایتی مردم می بودیم و امیدواریم برای موضوع گاز این شهرستان چاره ای اندیشیده شود.

امام جمعه بشرویه با بیان اینکه بانک ها در جهت خلاف ایجاد امید حرکت می کنند، افزود: پرونده منازل آسیب دیده بر اثر زلزله تشکیل شده اما بانک ها سنگ اندازی می کنند و در بحث پرداخت تسهیلات برخی از بانک های همکاری ندارند و درخواست داریم به این موضوع توجه داشته باشید.

حجت الاسلام زارعی با اشاره به پروژه جدید مصلی نماز جمعه بشرویه گفت: این پروژه به متراژ۴۰ هزار متر مربع از سال ۸۸ آغاز شده و متاسفانه به دلیل کمبود اعتبار رها شده است.

وی با اشاره به اینکه گلزار شهدای بشرویه ۹۰ درصد پیشرفت داشته است و نیازمند اعتبار برای تکمیل شدن است که امیدواریم مورد توجه مسئولان قرار گیرد، ادامه داد: مصلی نماز جمعه ارسک نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل شدن است.

امام جمعه بشرویه ادامه داد: حوزه علمیه جدید بشرویه در سال ۸۹ کلنگ زنی شده و ۷۱ درصد پیشرفت داشته است اما نیازمند توجه ویژه است تا به بهره برداری برسد.

حجت الاسلام زارعی با بیان اینکه سالن ورزشی استاندارد در بشرویه وجود ندارد، افزود: بحث احداث سالن های ورزشی ۲ هزار و ۵۰۰ نفری در بشرویه امیدواریم مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

امام جمعه شهرستان بشرویه از وجود نمایندگی تعداد زیادی از ادارات گلایه کرد و افزود: ۱۰ اداره در شهرستان بشرویه هنوز نمایندگی دارند که ۳۰۰ کیلومتر با مرکز استان فاصله داریم و موجب نارضایتی مردم است که استقلال ادارات باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در خصوص مشکلات مربوط به مدارس بشرویه عنوان کرد: اکثر مدارس بشرویه فاقد نمازخانه هستند و متاسفانه برای حفظ دانش آموزان خود هزینه ای نکرده ایم و برخی از مدارس مجهز به نمازخانه بسیار کوچک هستند.

مطالب تصادفی پیشنهادی
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در پیامی درگذشت مادر مکرمه شهید دانش آموز مهدی و شهیدحسین طاووسی را تسلیت گفت.

انتهای پیام/
-