کد خبر : 5125
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶
-

پیام تشکر مدیر خادمیاری رضوی شهرستان بشرویه از مردم جهت برگزاری باشکوه برنامه زیر سایه خورشید سال ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز دکتر محمدجواد سلطان زاده، مدیر خادمیاری رضوی شهرستان بشرویه از عموم مردم شهرستان بشرویه جهت برگزاری با شکوه و همراهی با برنامه زیر سایه خورشید سال 1402 تشکر و قدردانی نمود؛ متن پیام ایشان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

 نور باشد سایه ای در پای ایوان شما   ***     کور بینا می شود با یاد دیدار شما

سلام و تحیات؛ دیگر بار لطف خدای بزرگ و عنایت ویژه ی امام هشتم علیه السلام شامل حال شهر و دیارمان گردید، و آن امام رئوف، پرچم متبرک و خدام مهربان خود را در این سامان روانه نمودند.  دلبستگی مردم شهرستان بشرویه به اهل‌بیت (ع) گرچه تازگی ندارد اما در برنامه ی زیر سایه خورشید سال ۱۴۰۲ مواجه با صحنه هایی ناب از این دلدادگی و التجا در شهر و روستا بودیم.

آنگاه که همشهریان با معرفتمان ضمن احترام گذاری به خادمان گرانقدر آقا، پرچم متبرک امام (ع) را بسان عزیزترین عزیز خود در بر گرفتند، جنس این ارتباط مقدس نشان از دلهای تفتیده ی مردان و زنانی است که خنکای نگاه مهربانانه ضامن آهو از لابلای تار و پود پرچمی سبز و چشم نواز ، آن دلهای پاک و عطشناک را سیراب می کند و التیام می بخشد. پس با تمام وجود، این توفیق بزرگ را شکر می گذاریم.

اینجانب که خود شاهد صحنه های شوق و دلدادگی مردم عزیز شهرستان در اندک زمان وقوف خدام گرامی حرم مطهر و پرچم متبرک مولایمان بودم، با افتخار فراوان:

۱ – از مجموعه آستان ملک پاسبان قدس رضوی و دست اندرکاران برنامه زیر سایه خورشید خراسان جنوبی بویژه آقایان عرب زاده و نوروزی و سرورانمان در دبیرخانه کانون‌ های خدمت رضوی استان.

۲ – از خدام گرانقدر حریم رضوی کاروان زیر سایه خورشید: جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا خردمند، جناب حاج آقا موسویان، جناب حاج آقا خویشاوندی و مداح عزیز جناب آقای دریس که از فیض حضور و صفای این گرامیان بهره مند شدیم، همچنین برادرمان جناب آقای شفیعی و همراهان محترم کاروان: آقایان عبداللهی و دیمه ور

۳ – از محضر امام جمعه محترم و معزز، از آن تعداد از ادارات و نهادها که با ایجاد زمینه لازم، حضور خادمان حریم رضوی و ایجاد حال وهوای امام رضائی علیه السلام توسط کاروان زیر سایه خورشید را سبب گردیدند: فرمانداری محترم ، بیمارستان شفا بشرویه، کمیته امداد امام خمینی،  اداره آبفا، مدیریت برق شهرستان، نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان و…… .

۴ – از نیروهای نظامی و انتظامی ؛ ناحیه مقاومت بسیج سپاه؛ راهنمائی و رانندگی شهرستان؛ اداره تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید ، نمایندگی صدا و سیما و ….

۵ – از فرد فرد همشهریان محترم شهرستان و عموم شهروندان گرامی که پاس پرچم حریم دوست نموده و عشق و ارادت امام رضائی (ع) خود را به نمایش گذاشتند.

۶- از محضر برادران و خواهران خادمیار رضوی شهرستان،  چه عزیزانی که در قالب واحدهای اجرائی ، کاروان زیر سایه خورشید را در بخشهای: نقلیه ، انتظامات ، متبرکات ، صوت ، پشتیبانی و تدارکات ، عکس و فیلم ، گزارش ، مصاحبه ، تدوین ، رسانه ، هماهنگی ، پذیرائی و….. در شهر و روستا عاشقانه و مسئولانه یاری و همراهی نمودند و چه خادمیاران بزرگواری که با وجود علاقه و تمايلشان برای همراهی با کاروان؛ متواضعانه در پشت صحنه ماندند تا کاروان بتواند بصورت روان انجام وظیفه نماید که اجر این گروه را کمتر از اجر عزیزان واحدهای اجرائی نمی دانم .

۷ – از کانون‌های خادمیاری رضوی شهرستان مخصوصا کانون‌های خدمت رضوی: شهید قاضی طباطبائی بشرویه،  امام خمینی ارسک،  شهید چمران کرند،  شهید باقری رقه ، شهید برونسی خدا آفرید ، شهید بروجردی موردستان و شهید چراغچی خانیک یگی مجد و نیز مدیریت محترم عمارت کیانی زاده، و خانواده های گرامی و معززی که به اطعام و پذیرائی از کاروان زیر سایه خورشید خاصه خادمان عزیز حرم مطهر همت گماردند.

۸ – از مدیران و اعضای محترم گروه های سرود مهدالرضا و احلی من العسل، از هیئت امنای گرامی مساجد ، هیئت های مذهبی (شهر و روستا) و امامزادگان که با شوق و رغبت، پذیرای کاروان (در شهر و روستا) گردیدند.

و نیز از محضر گرامیانی که نامشان (سمتشان) احیانا و سهوا از این ۸ گروه جا مانده است؛ صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری می نمایم.

در پایان به درگاه خداوند متعال شکر بی نهایت نموده و به درگاه امام مهربان و ضامن آهو؛ التماس می کنم برای تمامی بیمارانی که با تشفی جستن از پرچم متبرک، ملتمسانه دل به عنایت غریب الغربا بستند و چه بیمارانی که بخاطر ضیق وقت کاروان از استلام پرچم نا امید گشتند (شفای عاجل)، برای دعای گرفتارانی که گشوده شدن مشکل خود را از معین الضعفا خواستند (استجابت کامل) و برای رفتگانی که از آنسوی پنجره ، چشم امید به دعا و خیرات ما دوخته اند (رحمت وافر)، مسئلت می نمایم بحق نور دیدگانش حضرت جوادالائمه علیه السلام.

عنایت خداوند متعال و مدد امام هشتم علیه السلام شامل حال تمامی شما خوبان ، ان شاءالله.

 

با تقدیم احترام 

کمترین: محمد جواد سلطان زاده

 مدیر خادمیاری رضوی شهرستان بشرویه

 ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۲ هـ.ش.

مطالب تصادفی پیشنهادی
تصویری / افتتاحیه پایگاه مقاومت بسیج امام علی(ع) روستای هوگند

انتهای پیام/
-