کد خبر : 5289
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۸
-
فرماندار بشرویه:

ادارات خدمات رسان زیرساخت ها را به فوریت و با جدیت در طرح‌نهضت ملی مسکن تامین کنند

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشرویه؛ حسن علی زاده فرماندار شهرستان در جلسه شورای مسکن بشرویه گفت: طرح نهضت ملی مسکن یکی از طرح ها و برنامه های دولت است که در چشم انداز چهار ساله که رییس جمهور در ابتدای دولت اعلام کردند حدود ۴ میلیون مسکن برای مردم ساخته خواهد شد.

??????????????????????????

وی افزود: طرح نهضت ملی مسکن نیز‌ در بشرویه همزمان با سراسر استان آغاز شد اما به دلیل مطالبه به حق مردم و‌ شورای اسلامی در بحث افزایش متراژ زمین بشرویه کار آغاز ساخت آن حدود ۶ ماه به نسبت باقی شهرستان ها عقب افتاد.

وی افزود: هر پنجشنبه جلسه ای در محل فرمانداری با حضور افرادی که در طرح ثبت نام کرده اند برگزار می شود تا مشکلات خود را مطرح نموده و جهت برطرف کردن آن‌اقدام گردد.

وی افزود: برای رفع مشکلات طرح نهضت ملی مسکن حضور مدیرعامل شرکت آبفا و برق و مدیران مرتبط با این حوزه را در شهرستان داشتیم و تصمیماتی اتخاذ شده و کار در حال انجام است.

علی زاده تاکید کرد: یکی از اقداماتی که به فوریت باید کارکنیم مسائل تامین موارد خدماتی از جمله آب و برق و گاز است.

فرماندار بشرویه گفت: برای اینکه کار متقاضیان متوقف نماند برخی موارد حتی تلفنی پیگیری شده و اداراتی همچون بنیاد مسکن و شهرداری بی وقفه کارکردند تا مشکلی برای مردم نباشد.

وی بیان داشت: اجرای خدمات زیربنایی در ورودی نهضت ملی مسکن از قبیل آب برق و گاز و جاده دسترسی به بیمارستان و طرح نهضت ملی بایستی قبل از هفته دولت انجام شود و در این خصوص هیچ عذری پذیرفته نیست.

علی زاده گفت: در اجرای عملیات آزادسازی اراضی سایت نهضت ملی نیز سرعت لازم باید داده شود و ظرف مدت یکماه آینده نسبت به اجرای جداول معابر اصلی سایت با محوریت ورودی بیمارستان اقدام گردد.

فرماندار بشرویه اظهار داشت: در موضوع تحویل کمربندی به شهرداری مقرر گردید موضوع در شورای ترافیک استان مطرح و تصمیم لازم اتخاذ گردد.

وی تاکید کرد: اسناد مالکیت باقی مانده قطعات اراضی سایت مسکن نهضت ملی تا پایان خرداد توسط ثبت اسناد باید صادر شود.

علی زاده گفت: الحاق اراضی جدید جهت تحویل متقاضیان باقی مانده طرح نهضت ملی بشرویه هم ظرف مدت یک هفته آینده تعیین تکلیف گردد.

وی افزود: ادارات خدمات رسان با جدیت و فوریت و به ویژه آب در نهضت ملی ورود پیدا کنند تا مشکلات زیرساختی هرچه سریعتر حل شود.

 علی زاده بیان داشت: مقرر شد زمین مورد نیاز جهت احداث ایستگاه تقلیل فشار گاز سایت بشرویه توسط اداره راه و شهرسازی تامین و اجرای شبکه هرچه سریعتر آغاز گردد.


انتهای پیام/
-برچسب ها :

ناموجود