کد خبر : 5300
تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 خرداد 1402 - 11:26
-

۶ کیلومتر از مسیر بشرویه به سمت سه راهی آماده آسفالت است |

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشرویه؛ صبح امروز نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، فرماندار و امام جمعه بشرویه و جمعی از مدیران شهرستان از راه بشرویه به سمت سه راهی بازدید کردند.

علی زاده فرماندار شهرستان بشرویه در این بازدید گفت: پروژه راه بشرویه به سه راهی (ورودی از سمت فردوس)؛ از بزرگترین پروژه راه های کویری استان است.

وی افزود: با وجود اینکه برآورد کارشناسان نیاز زمانی ۳ ساله برای تکمیل ۹ کیلومتر از مسیر بود اما باتوجه به رویه دولت سیزدهم در جامه عمل پوشیدن به مطالبات مردمی در حدود یکسال اخیر ۶ کیلومتر از مسیر آماده آسفالت است و پیش بینی میکنیم سه کیلومتر دیگر آن تا پایان سال تکمیل و این پروژه به بهره برداری برسد.

حجت الاسلام نصیرایی نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در این بازدید گفت: باتوجه به فرمایش مقام معظم رهبری راه علاج مشکلات کشور شکل گیری دولت جوان انقلابی می باشد و مصداق آن در بشرویه شکل گرفته است.

وی افزود: در مسیرهای ما ۴۰ سال از انقلاب گذشته و تا پیش از این یک متر حتی دوبانده نداشته ایم اما اکنون پروژه ها در مسیر راه درحال انجام است.

این پروژه به طول ۹ کیلومتر با مبلغ قرارداد ۱۳۲ میلیارد تومان که ۶ کیلومتر آن زیرسازی و ابنیه آن در حال انجام است و در حال حاضر نیز در حال اجرای پل سیل بند می باشد.


ا


انتهای پیام/
-برچسب ها :

ناموجود