کد خبر : 5389
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۶
-

پیام تبریک مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بشرویه به مناسبت هفته جهاد کشاورزی

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بشرویه در پیامی هفته جهاد کشاورزی را به کلیه دست اندرکاران، خدمت گزاران و تلاشگران عرصه تولید کشاورزی تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام صادق (ع) فرمودند:
الْکیمِیاءُ الْأَکبَرُ الزِّرَاع؛
زراعت گرانبهاترین گوهر نایاب است.

۲۱ خرداد ماه آغاز هفته جهاد کشاورزی و ۲۷ خرداد ماه مصادف با سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی ،روز جهاد کشاورزی است و بی شک کشاورزی یکى از عناصر مهم در پیدایش تمدن هاى بزرگ، به شمار می آید و ایران اسلامى نیز به عنوان کشورى صاحب تمدن کهن، داراى پیشینه ای منحصر به فرد و آینده ای درخشان در زمینه کشاورزى است.

کشاورزان؛ سرمایه‌های بی‌نظیر و بی‌ادعای الهی هستند که بشریت برای داشتن نعمت زندگی و حیات؛ به وجود نازنینشان مدیون و محتاج است و با یقین می توان گفت یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی کشور که بیشترین تاثیر را در روند بهبود زندگی مردم بر عهده دارد، بخش کشاورزی و دامداری است.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای دفاع مقدس بویژه شهدای جهادگر، کشاورز و عشایر، این ایام فرخنده را که مزین به شعار «جهاد كشاورزي، امنيت غذايی، گشایش در سفره مردم » است به خانواده بزرگ کشاورزی و دامداری شهرستان ، تلاشگران عرصه تولید و بهره برداران عرصه دامی، باغی، زراعی و… صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید آنکه دست اندرکاران جهاد کشاورزی با خدمت رسانی هرچه بیشتر به کشاورزان و دامداران شهرستان بشرویه بتوانند منشا خیر و برکت برای مردمان شریف و سختکوش این شهرستان، باشند.

 

حسین سرچاهی

مدیر جهادکشاورزی شهرستان بشرویه

۲۲ خرداد ۱۴۰۲

مطالب تصادفی پیشنهادی
اختصاص ۷ میلیارد تومان به بازسازی و احیای قنوات بشرویه

انتهای پیام/
-