کد خبر : 5458
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳
-
طرح رسانه ای بشرویه نیوز با محوریت عفاف و حجاب:

یکشنبه های فاطمی | من حجاب را دوست دارم

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز با توجه به روایات و نامگذاری روزهاى هفته و ساعات شبانه روز به نام مبارك يكى از معصومين و تعلق روز یکشنبه به اميرالمؤمنين و فاطمه زهرا عليها السلام این رسانه در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب طرح رسانه ای "یکشنبه های فاطمی" را با شعار "من حجاب را دوست دارم" در سال جدید آغاز می نماید و آثار تولیدی در همین صفحه بارگزاری خواهد شد.

ساعت و روز مخصوص حضرت زهرا عليها السلام

در روايت، روزهاى هفته و ساعات شبانه روز، هر يك به نام مبارك يكى از معصومين نامگذارى شده است و براى هر روز و هر هفته با توجه به همين نام گذارى ادعيه و اعمالى در مفاتيح الجناح آمده است.

از جمله از بين روزها روز يكشنبه متعلق به اميرالمؤمنين و فاطمه زهرا عليها السلام آمده است و زيارت حضرت فاطمه عليها السلام با زيارت حضرت على عليه السلام خوانده مىشود.

پس قصد زيارت حضرت فاطمه عليها السلام را در اين روز میكنيم با اين سلام و طرح رسانه ای “یکشنبه های فاطمی” را با موضوع عفاف و حجاب در سال جدید آغاز خواهیم نمود:

السلام عليك با ممتحنة امتحنك الذى خلقك فوجدك لما امتحنك صابرة انا لك مصدق صابر على ما اءتى به اءبوك و وصيه صلوات الله عليهما و انا اسالك ان كنت صدقتك الا ؤالحقتين بتصديقى لهما لتسر نفسى فاشهدى انى ظاهر بو لايتك و ولاية آل بيتك صلوات الله عليهم اجمعين

سلام بر تو باد اى آزموده نزد خدايى كه تو را آفريد و در آنچه آزمون صابر يافت من مقام رفيع شما را تصديق مىكنم و صبر كننده ام بر آنچه پدرت ووصى او آورده اند و من از شما در خواست مىكنم كه هرگاه من شان و مقام شما را بحق تصديق كرده ام شما هم مرا بمصدقان و مؤمنان به آن دو بزرگوار (پيغمبر و وصيش) ملحق كنيد تا دلشاد گردم و گواه باشيد كه من با اخلاص كامل متوسلم به دوستى شما و اهل بيت شما صلوات الله عليهم اجمعين.

ساعت خاص آن حضرت (فاطمه) ساعت آخر شب، يك ساعت به اذان صبح است كه بهترين ساعات و وقت استجابت دعا است. اين ساعات و وقت استجابت دعا است. اين ساعات به ملكه اسلام تعلق دارد. و جه اختصاص اين ساعت به حضرت، مستورى آن بانو است از نامحرمان و اشاره به اين است كه آن معظمه، ليلة القدر حقيقى است و لذا سوره قدر را ده بار در آن ساعت خوانده اثر عميق دارد. ان شاء الله. (منبع: تبیان)

 

این پست بصورت هفتگی بروزرسانی (یکشنبه ها) می شود.

مطالب تصادفی پیشنهادی
عفاف، حجاب، غیرت و پایبندی به ارزش ها جزئی از فرهنگ ماست

انتهای پیام/
-