کد خبر : 5572
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۹:۳۴
-

پیام تسلیت فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام‌جعفر صادق (ع) به مناسبت درگذشت مادر شهید زواریان | مادران و همسران شهدا با تاسی از بانوی ایثار و استقامت، حضرت زینب کبری (س) با صبوری و عزت نفس خود صحنه‌های بی‌بدیل را در پهنه ایران اسلامی خلق نمودند

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز ؛ سرگرد پاسدار مرتضی حامدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام‌ جعفر صادق (ع) درگذشت مرحومه مرضیه فالگیر مادر شهید والامقام احمد زواریان را تسلیت گفت.

متن پیام سرگرد مرتضی حامدی به شرح ذیل است:

 

بیت معظم شهید والامقام احمد زواریان

با اهداء سلام و تحیت؛

تاریخ این سرزمین گواه انسان‌های آزاده‌ای است که با درک مفهوم فلسفه عاشورایی همواره در مقابل ظلم، استبداد و طواغیت یغماگر،‌قامت خم ننموده و آتش به اختیار پرچم مقاومت و هیهات منا الذله را برافراشته و با توکل، ایمان و تعالیم اهل بیت (ع) ایستادگی راسخ نموده‌اند. در این میان، کم نبودند مادران و همسران مکرم شهدایی که با تاسی و الگو گرفتن از بانوی ایثار و استقامت، حضرت زینب کبری (س) با صبوری و عزت نفس خود صحنه‌های بی‌بدیل را در پهنه ایران اسلامی خلق نمودند.

درود و رحمت خداوند بر بانوی محترمه مرضیه فالگیر که با تعلیم و ترغیب چنین حماسه‌سازانی اینگونه ایران اسلامی را تا ظهور حضرت ولی عصر (عج) بیمه نمودند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز شهید گرانقدر زواریان از درگاه خداوند متعال علو درجات را برای این مرحومه در کنار فرزند شهیدش خواهان بوده و به بازماندگان گرامی این مادر دل‌سوخته، صبر جزیل را خواستارم.

سرگرد پاسدار مرتضی حامدی

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام‌ جعفر صادق (ع) ارسک

مطالب تصادفی پیشنهادی
پیام تسلیت استاندار خراسان جنوبی در پی درگذشت بانوی مؤمنه، ام الشهیدین" طاووسی "

انتهای پیام/
-