کد خبر : 5611
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۸
-

رئیس جمهور به خراسان جنوبی سفر میکند | بیرجند ، درمیان و فردوس مقصد سفر رئیس جمهور به استان در اربعین حسینی

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز استاندار خراسان جنوبی در گفتگوی ویژه خبری با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان خراسان جنوبی گفت: این سفر در ۱۵ شهریورماه مصادف با اربعین حسینی انجام می شود.

آقای قناعت با اشاره به تفکرات آیت الله رئیسی که تفکرات حسینی را دنبال می کنند، افزود: رئیس جمهور با مشغله فراوان و با توجه به این روز تعطیل یک سفر مردمی را به استان خواهند داشت.

وی با بیان اینکه امسال این فرصت حضور در اختیار مردم استان است گفت: این سفر غیررسمی است و هیچ وزیری رئیس جمهور را همراهی نخواهد کرد

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه آیت الله رییسی به محض ورود به استان ابر پروژه استان که راه آهن ۳ استان است و محور نهبندان،بیرجند،قائن و یونسی را تشکیل می دهد به صورت رسمی افتتاح می کند؛ افزود: در ادامه رییس جمهور در مرکز استان و شرکت در مراسم روز اربعین در شهدای باقریه را در برنامه دارند.

آقای قناعت با تاکید بر رسمی و اداری نبودن سفر رئیس جمهور اظهار داشت: در این سفر آیت الله رئیسی به ۳ شهرستان استان سفر خواهند کرد.

 وی با اشاره به جزئیات این سفر گفت: رئیس جمهور بعد از دیدار مردمی در بیرجند به شهرستان درمیان رفته و با مردم دیدار خواهند داشت.

استاندار با بیان اینکه در ادامه رئیس جمهور به شهرستان فردوس سفر خواهند کرد گفت: در این سفر دیدار مردمی و سخنرانی انجام خواهد شد.

استاندار فلسفه دیدار آقای رئیسی را  دیدار مردمی عنوان کرد و افزود: در پایان سفر در مرکز استان، نشست با نخبگان و نشست با ائمه جمعه و طلاب انجام خواهد شد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
سهمیه قیر شهرداری های استان 10 درصد افزایش می یابد

انتهای پیام/
-