کد خبر : 5626
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۷:۵۲
-
از شنبه ۱۶ شهریور؛

اجرای طرح نظارتی ویژه آغاز سال تحصیلی در خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز ، سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به افزایش تقاضا برای خرید کالا‌های مرتبط همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مراکز آموزش عالی گفت: در این طرح نظارتی کالا‌هایی از جمله نوشت افزار، کیف، کفش و سایر ملزومات تحصیلی و همچنین خدمات آموزشی، شهریه مدارس غیر دولتی و غیرانتفاعی، سرویس مدارس و ... مورد رصد و نظارت بازرسان قرار خواهد گرفت.

احمد آریافر به برگزاری گشت های مشترک اشاره کرد و افزود: در طول اجرای طرح از ظرفیت سایر دستگاه های نظارتی از جمله تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و … نیز به منظور بازرسی و رصد دقیق کالا‌ها و خدمات هدف استفاده خواهد شد که هم افزایی و همراهی این دستگاه ها در اجرای هر چه بهتر این طرح کمک خواهد کرد.

 

وی گفت: رسیدگی سریع و به موقع به گزارش های مردمی، انجام گشت های مشترک بازرسی و نظارت بر گروه های کالایی هدف و خدمات آموزشی از مهمترین اولویت های معاونت بازرسی در اجرای طرح نظارتی خواهد بود.

سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی  افزود: هم استانی های محترم در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، عدم درج قیمت، فروش اجباری کالا و … می توانند مراتب را به سامانه تلفنی ۱۲۴ اعلام نمایند تا گزارش آن‌ها مورد بررسی و پیگیری بازرسان قرار گیرد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
آغاز سال تحصیلی با شعار مدرسه قوی ایران قوی در روستای غنی آباد

انتهای پیام/
- منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی