کد خبر : 5691
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۸
-

تقدیر از نمونه‌های ملی بخش تعاون در سازمان تعاون روستایی کشور | شرکت تعاونی اسلام بشرویه به عنوان تعاونی روستایی برتر کشور معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز در مراسم بزرگداشت هفته تعاون که امروز ساعت ۱۳ به صورت حضوری و وبیناری در محل سازمان مرکزی تعاون روستایی برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین کلانتری نماینده ولی فقیه در تعاون روستایی با بیان این مطلب گفت: بنا به آیه و تعاونوا علی البر و التقوی، تعاونی موجب سعادت بشر در جامعه خواهد شد.

 

وی افزود: زیرا بنا به آیات قرآن انسان فطرت مدنی دارد و جامعه زمانی به سعادت خواهد رسید که تعاونی‌ها در آن فعال باشند که این امر موجب پیشرفت امور جامعه خواهد شد.

کلانتری ادامه داد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، تعاونی‌ها چشمه جوشان اشتغال هستند و جامعه را تنظیم می‌کنند.

کلانتری اضافه کرد: تعاونی‌ها در همه زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و در یک کلام حیات بشر می‌تواند نقش مهمی داشته باشد. من به تمام تعاونی‌ها تبریک عرض می‌کنم و برای آنها آرزوی توفیق دارم.

در این مراسم که با حضور غلامرضا هادربادی سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، منوچهر توسلی و عبدالرضا مسلمی اعضای هیات مدیره این سازمان، معاونان، مدیران ستادی و نمونه‌های ملی بخش تعاون همچنین مدیران عامل اتحادیه‌های مرکزی و روسای سازمان جهادکشاورزی و مدیران تعاون روستایی استان‌ها برگزار شد؛ شرکت تعاونی روستایی اسلام شهرستان بشرویه در بین بیش از ۲۹۰۰ شرکت تعاونی روستایی در سطح کشور حائز رتبه اول گردید. 

 

 

ا

مطالب تصادفی پیشنهادی
اجرای طرح تولید قراردادی گوشت شتر در شهرستان بشرویه

انتهای پیام/
-