کد خبر : 5776
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۸:۵۶
-
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد:

تفکر، اندیشه و منش شهدا را سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهیم  | باید نسبت به تهیه و انتشار کتب مربوط به شهدا و وصیت نامه شهدا اقدام کنیم

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ سید محمدرضا طالبی در جلسه برنامه ریزی و تأمین اعتبار چاپ کتب دفاع مقدس در استان، ضمن خیرمقدم به دو رویداد مهم در پایان ماه صفر یکی سفر آیت الله رئیسی و دیگری دیدار مردم خراسان جنوبی با رهبری اشاره نمود و گفت: تمام توفیقات، پیشرفت ها و امنیتی که در کشور داریم مرهون ایثارگری ایثارگران و خون شهدای عزیز است. 

وی با تأکید بر اینکه زنده نگداشتن یاد و نام شهدا فقط در گرو برگزاری یادواره ها و… نیست، متذکر شد: مهمتر این است که مردم بتوانند از دلاورمردی ها و اتفاقات مهم و بزرگی که این غیورمردان رقم زده اند، بهره برداری کنند و تفکر، اندیشه و منش شهدا را سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهند.

معاون استاندار خاطرنشان کرد: دشمن درصدد کمرنگ کردن ارزش ها، باورها و اعتقادات است و برای این کار برنامه جنگ نرم فرهنگی را راه انداخته که متأسفانه جاهایی نیز توانسته کارش را کمی پیش ببرد.

طالبی با تأکید بر ضرورت حفظ ارزش های دفاع مقدس و تأثیری که در تحکیم باورها دارد، اظهار داشت: باید در اشاعه فرهنگ شهادت اهتمام ورزیم و در همین راستا نسبت به تهیه و انتشار کتب مربوط به شهدا و وصیت نامه شهدا اقدام کنیم.

مطالب تصادفی پیشنهادی
شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان بشرویه برگزار شد

انتهای پیام/
-